1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Kemal Saraçoğlu Vakfı’na 11.000 TL’lik Katkı
Kemal Saraçoğlu Vakfı’na 11.000 TL’lik Katkı

Kemal Saraçoğlu Vakfı’na 11.000 TL’lik Katkı

Survive Beşparmak: Norman’s Walk etkinliğinde toplanan 11.000TL’lik bağış, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yetkililerine teslim edildi.

A+A-

 

Survive Beşparmak: Norman’s Walk etkinliğinde toplanan 11.000TL’lik bağış, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yetkililerine teslim edildi.

Oldukça maceralı, eğlenceli ve öğretici geçen Survive Beşparmak: Norman’s Walk 2 etkinliğine farklı yaş gruplarından ve kesimlerden birçok kişi katıldı. 6 Ekim 2018, Cumartesi günü Alsancak bölgesinde bulunan Oak Tree Park’ta başlayan etkinlik, 7 Ekim 2018 Pazar günü yine ayni mekanda sona erdi. Katılımcıların dağ yürüyüşü, kamp etkinliği ile başlayan ve son olarak ödül töreni, kermes, çekiliş, tombala ve sessiz açık artırma etkinlikleriyle devam eden iki günün sonunda, kanserle mücadele eden çocuklar için 11.000TL’lik bir bağış toplanmıştır.

Yetişkinlerin de çocuklar kadar eğlendiği ve öğrendiği bu etkinlikte, ilkyardım görevlileri tarafından 93 kişiden oluşan katılımcılra ilkyardım kursu da verilmiştir.

Ayrıca 7 Ekim Pazar günü, ödül töreninde çocuklara teşekkür belgesi dağıtılırken etkinliğe gönüllü olarak katkı koyan kişilere de teşekkür edilmiştir.

Kemal Saraçoğlu Vakfı yetkilileri yaptıkları açıklamada, “Böylesi farklı bir etkinlikle hem doğaya hak ettiği değerin verilmesinin hem de kanserle mücadele eden çocuklara umut olunmasının Kemal Saraçoğlu Vakfı yetkilileri olarak bizleri çok mutlu etmiştir. Etkinliğin gerçekleşmesinde katkısı olan onlarca insanın emeğinin değeri ve önemi bizler için çok büyüktür. Bu bağlamda, katkı koyan tüm herkese ve etkinliğe sponsor olan Oak Tree Park, Pasha Group, Tiga Tading, Cyprus Outdoor Shop, Fasdat, Alsancak Belediyesi ve Lapta Belediyesi’ne birkez daha üye çocuklarımız ve aileleri adına sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz.” sözlerini dile getirdi.

Bu haber toplam 1054 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler