1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Bolkan: Hedef belli şampiyonluk
Bolkan: Hedef belli şampiyonluk

Bolkan: Hedef belli şampiyonluk

Bu sezon oluşturduğu güçlü kadroyu, Kuzey Kıbrıs’ın en iddialı teknik adamı Mehmet Bolkan’a teslim eden Efsane Çetinkaya artık, o çok alıştığı şampiyonluğa doğru yol alıyor. Kadrosuna Esin, Akın, Batshi, Ertan ile Abbas gibi yıldızları transfe

A+A-

Şampiyonluğu hedefleyen Çetinkaya, yoğun tempoda çalışıyor

 

 

Çetinkaya Teknik Direktörü Mehmet Bolkan, şampiyonluklara alışmış Çetinkaya’da hedefinin şampiyonluk olduğunu vurguladı. Çetinkaya’nın diğer takımlardan çok önemli bir farkı olduğunun altını çizen Bolkan,  şampiyonluk dışındaki derecelerin başarısızlık olarak nitelendirildiğini söyledi

 

Çalışmalarına 21 Ağustos’a kadar Kıbrıs’ta devam edecek olan Çetinkaya, 21-28 Ağustos tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da kampa girecek

 

 

Bu sezon oluşturduğu güçlü kadroyu, Kuzey Kıbrıs’ın en iddialı teknik adamı Mehmet Bolkan’a teslim eden Efsane Çetinkaya artık, o çok alıştığı şampiyonluğa doğru yol alıyor.

Kadrosuna Esin, Akın, Batshi, Ertan ile Abbas gibi yıldızları transfer eden sarı-kırmızılılar, hiç ara vermeden günde iki idman ile lige hazırlanırken, Teknik Direktör Bolkan disiplini de elden bırakmıyor.

Dün, öğleden sonra önce salonda iki saat güç antrenmanı yapan Çetinkaya daha sonra yardımcı antrenör Celal Keleş nezaretinde Taksim Stadı’nda güç ve taktik antrenmanı yaptı.

 

“ŞAMPİYONLUK DIŞINDAKİ DERECELER BAŞARI DEĞİLDİR”

Bu yoğun antrenman devam ederken, çalışmaları denetleyen Teknik Direktör Mehmet Bolkan YENİDÜZEN Spor Servisine her zaman olduğu gibi iddialı konuştu.

Bolkan, şampiyonluklara alışmış Çetinkaya’da hedefin belli olduğunu dile getirirken, onun da şampiyonluk olduğunu vurguladı. Çetinkaya’nın diğer takımlardan çok önemli bir farkı olduğunun altını çizen Bolkan,  şampiyonluk dışındaki derecelerin başarısızlık olarak nitelendirildiğini söyledi

Transferde Lapta’dan Esin’i, Düzkaya’dan Akın ile Abbas’ı, Tatlısu’dan Ertan’ı ve Ozanköy’den Batshi gibi futbolcuları transfer ettiklerini belirten Bolkan, Türkiyeli kontenjanı için acele etmediklerini ve takımın ihtiyaç duyduğu mevki için ilerde transfer yapabileceklerini söyledi.

 

EFSANE KIZILCAHAM’DA KAMPA GİRECEK

Bolkan, çalışmalarına 21 Ağustos 2011 tarihine kadar Kıbrıs’ta devam edeceklerini ve 21-28 Ağustos 2011 tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da kampa gireceklerini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 617 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler