1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Uyuşturucudan 7 tutuklama, bir kişi aranıyor
Uyuşturucudan 7 tutuklama, bir kişi aranıyor

Uyuşturucudan 7 tutuklama, bir kişi aranıyor

Mağusa’da, toplam 212 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu bulundurdukları gerekçesiyle 7 kişi tutuklandı,1 kişi ise aranıyor.

A+A-

 

Mağusa’da, toplam 212 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu bulundurdukları gerekçesiyle 7 kişi tutuklandı,1 kişi ise aranıyor.

Gazimağusa’da dün 14:20-15:40 saatleri arasında, M.H.W.S.(E-23), S.K.(E-20) ve F.N.A.(E-20)’nın kaldığı evde, polis tarafından yapılan aramada, içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan 22 gr ağırlığında madde ile içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan iki adet ucu yanık sarma sigara bulundu.

Mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmada, olayla bağlantısı olan H.G.(E-34)’nin tasarrufunda ise içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan toplam 190 gr ağırlığında madde ele geçirildi.

Bahse konu şahıslar ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan S.G.(K-20), F.D. (E-27) ve O.C. (E-23) tutuklandı, H.G.(E-36) ise aranıyor.

MAĞUSA’DA BARDA VAHİM ZARAR

Mağusa’da, faaliyet gösteren “Seasons Bar” isimli iş yeri içerisinde, bugün 01:00 sıralarında, düğünde kendisini havuza attığı için Mehmet Çavuş’un başına sandalye ile vurarak burun kemiğini kırdığı gerekçesiyle T.Ö.(E-29) hakkında yasal işlem başlatıldı. Soruşturma devam ediyor.

YEDİDALGA’DA KASTİ HASAR

İsminin baş harfleri A.B.(E-23) olan bir kişi, dün saat 03:00 sırlarında Yedidalga’da Ecevit Caddesi üzerinde, kendisini işten attırdığı gerekçesiyle park halinde bulunan Nusret Çavuş’un sorumluluğundaki ER 137 plakalı salon aracın; kız arkadaşı hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle de Cabir Sevindi’ye ait EV 056 plakalı salon aracın lastiklerini bıçakla deldi.

Söz konusu şahıs tutuklandı, soruşturma devam ediyor.

(tak)

Bu haber toplam 955 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler