1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şanlısoy şampiyonu eledi
Şanlısoy şampiyonu eledi

Şanlısoy şampiyonu eledi

Kuzey Kıbrıs Ferdi Bilardo Şampiyonası 3. Etabı ilk gününde Genç Bilardocu Osman Şanlısoy şampiyon sporcu Onuç Altur’u eleyerek sürpriz yaptı.

A+A-

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen 2014-2015 Kuzey Kıbrıs Ferdi Bilardo Şampiyonası 3. Etabı ilk gününde Genç Bilardocu Osman Şanlısoy şampiyon sporcu Onuç Altur’u eleyerek sürpriz yaptı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Number Eight Bilardo Salonu’nda oynanan karşılaşmalarda çekişmeli maçlar oynandı. Berk Mehmetcik ile Ali Karanfiloğlu’nun rakiplerini mağlup ederek “Yarı Final” e yükselmelerinin ardından Mustafa Alnar rakibi Mustafa İnce’yi 7-3 mağlup ederek adını “Yarı Final”e yazdırırken göz doldurdu.  Günün sürprizi ise Osman Şanlısoy’dan geldi. Bu yıl form grafiği yüksek sporculardan Onuç Altur ile “Çeyrek Final”de karşılaşan Genç Sporcu, ilk 2 Etap’da 1’inci ve 2’nci olan rakibini sürpriz bir sonuca imza atarak 7-3 mağlup etmeyi başardı ve saf dışı bıraktı.

Kuzey Kıbrıs 2014-2015 Ferdi Bilardo Şampiyonası 3. Etap “Yarı Final” ve “Final”  karşılaşmaları 03 Ocak 2015, Cumartesi günü saat 14:00’de Number Eight Bilardo Salonu’nda oynanacak. “Yarı Final” karşılaşmalarında Berk Mehmetcik, Osman Şanlısoy Ali Karanfiloğlu ise Mustafa Alnar ile mücadele edecek.

Bu haber toplam 827 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler