1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Limasol Bank, ‘Sosyal Sorumluluk’ için toplandı
Limasol Bank, ‘Sosyal Sorumluluk’ için toplandı

Limasol Bank, ‘Sosyal Sorumluluk’ için toplandı

Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun Genel Kurul Toplantısı  Limasol Bankası Genel Müdürlük Binasında gerçekleşti.

A+A-

Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun Genel Kurul Toplantısı  Limasol Bankası Genel Müdürlük Binasında gerçekleşti. Toplantıda Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Bankası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, LSS Yönetim Kurulu Üyesi - Limasol Sigorta Genel Müdürü  Birtan Asker, LSS Yönetim Kurulu Üyesi ve YK. İdari Müdürü Akıle Tatarlar,  LSS Co. YK Üyesi ve Danışmanı İpek Halim, LSS Yönetim Kurulu Üyesi  - Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve Dış Denetçi Niyazi Akman yer aldı.  

Genel kurul toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun ilk günden bugüne  büyük bir emek, plan, program, ve özveri ile çalışmalarını sürdürdüğünü, çocukların iletişim becerilerini geliştiren projelerle adından sıkça söz ettirdiğini, sanat ve sanatçı ile buluşma şansı yakalayan çocukların ilgilerine tanık olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Gelecek dönemlerde projelerin çoğalacağını da dile getiren Kemaler, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumuna destek veren tüm gönüllü sanatçılara ve çalışanlara teşekkürlerini sunarak konuşmasını tamamladı. 

Açılış konuşması ardından divan kurulu seçimi, mali raporun okunup görüşülmesi, direktörler kurulu seçimi, murakıp seçimi için direktörler kuruluna yetki verilmesiyle süren toplantı, dilek ve temenniler ile son buldu.

 

 

Bu haber toplam 1024 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler