1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Karpaz’da güç depoladılar
Karpaz’da güç depoladılar

Karpaz’da güç depoladılar

Sabah bisiklet süren tiratletler, akşamları yüzme antrenmanı yaptı.

A+A-

Ülkemizde triatlon branşında faliyet gösteren triatletler, Karpaz’da kampa gerçekleştirdi. Spor Dairesi ve Tüfekçispor’un katılarıyla Karpaz’da hazırlık kampı yapan 32 triatlet, günde çift idman yaptı.

Sabah bisiklet süren tiratletler, akşamları yüzme antrenmanı yaptı. Boş zamanlarda sosyal faaliyetlere katılan sporcular, verimli bir kamp geride bıraktıklarını ve bu tip etkinlikleri yılın belirli dönemlerinde yapacaklarını söylediler.

Sabah ve akşam olmak üzere çalışan sporcular, kampın verimli geçtiğini ve kendilerine bu imkanı sağlayan  Tüfekçispor ile Spor Dairesi’ne teşekkür etti.    

Karpaz kampına katılan sporcular şöyle: Furkan Eryiğit, Enver Soyel, Nicola Enginsoy, İnsel Üstüner, Mustafa Cevdet, Yankı Karadağlı, Emre Özbilge, Şahin Oğluekiz, Buğra Korahan, Murat Mehrubeoğlu, Umut Şen, Ekrem Kaide, Mehmet Korkut, Pembe Abahorlu, Cemal Şevket, Caner Aspava, Ali Dükyancı, Sermet Buran, Kerem Güneşer, İmer Güvener, Berkay Ramiz, Serkan Yürür, Duygun Yurteri, Gülşen Tokaç, Mehmet Açıkgün, Fezile Işık, Altan Yavuz, Doğukan Tüfekçi, Batıkan Tüfekçi, Kasan Karşılı, Bülent Çıraklı, Hüseyin Zekioğlulları

Bu haber toplam 845 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler