1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Kaptan umutlu
Kaptan umutlu

Kaptan umutlu

Birinci Lig temsilcisi Bostancı Bağcılspor’un tecrübeli kaptanı Derviş Kolcu, takımın son durumunu YENİDÜZEN’e değerlendirdi. Derviş Kolcu, geçtiğimiz yıl ayrılan oyuncuların ilk etapta motivasyon bozduğunu ancak yapılan transferlerle takımın

A+A-

 

 

Bostancı bağcılspor Takım Kaptanı Kolcu: Yeni transfer edilen Abdullah, Diallo, Hakan Altın, İsmail ve kaleci Ahmet ortama ayak uydurmaya başladı. Bir forvet ve bir de defansa takviye yaparsak, başa oynarız”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Birinci Lig temsilcisi Bostancı Bağcılspor’un tecrübeli kaptanı Derviş Kolcu, takımın son durumunu YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

Derviş Kolcu, geçtiğimiz yıl ayrılan oyuncuların ilk etapta motivasyon bozduğunu ancak yapılan transferlerle takımın havasının yeniden yerine geldiğini söyledi.

 

“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Yeni sezon hazırlıklarının yüksek tempoda gittiğini, yoğun bir antrenman temposu içersinde olduklarını söyleyen Kolcu, “Güzel bir takım oluyoruz. İnanırımki çok güzel işler yapacağız” dedi.

Yeni transfer edilen Abdullah, Diallo, Hakan Altın, İsmail ve kaleci Ahmet’in ortama yavaş yavaş ayak uydurmaya başladığına değinen Kolcu, “Bir forvet ve bir de defansa takviye yaparsak, başa oynarız” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu haber toplam 562 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler