1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolda sonuçlar
Futbolda  sonuçlar

Futbolda sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar ve program

A+A-

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Yenicami - Türk Ocağı: 0-0

Doğan TB – Çetinkaya: 2-1

Baf ÜY - Merit A. Yeşilova: 0-1

Mağusa TG – K. Kaymaklı: 6-1

Esentepe – G.Birliği: 2-3

Girne HE – Binatlı: 1-1

Cihangir – Lefke: 2-0

G. Gücü – Gönyeli: 1-2

 

K-Pet Birinci Lig

Ozanköy – Yeniboğaziçi: 1-0

Yalova – B. Bağcıl: 1-0

Göçmenköy – Çanakkale: 9-0

Akova Vuda – Doğancı: 1-1

Değirmenlik – Maraş: 3-2

Karşıyaka – Mormenekşe: 1-0

Mesarya – Düzkaya: 2-0

Yonpaş Dumlupınar – Hamitköy: 2-3

 

U21 Süper Lig

Yenicami - Türk Ocağı: 1-1

Doğan TB – Çetinkaya: 3-3

Baf ÜY - Merit A. Yeşilova: 2-1

Mağusa TG – K. Kaymaklı: 1-1

Esentepe – G.Birliği: 1-1

Girne HE – Binatlı: 1-0

Cihangir – Lefke: -1-0

G. Gücü – Gönyeli: 3-0

 

U21 Birinci Lig

Ozanköy – Yeniboğaziçi: 3-1

Yalova – B. Bağcıl: 5-3

Göçmenköy – Çanakkale: 5-1

Değirmenlik – Maraş: 2-4

Karşıyaka – Mormenekşe: 4-1

Mesarya – Düzkaya: 0-5

Yonpaş Dumlupınar – Hamitköy: 9-0

 

BUGÜN

BTM 1.Lig Kırmızı Grup

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik – Görneç

Ömer Doğru

Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı

Geçitkale – Türkmenköy

İsmail Ercan

 

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Dörtyol

Ali Karahasan

 

Serdarlı 14 Ağustos Stadı

Serdarlı – Gaziköy

Olgun Canik

 

BTM 1.Lig Beyaz Grup

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu – Zümrütköy

Necmi Bulut

 

Lefkoşa Ortaköy Stadı

Ortaköy – Aydınköy

Şakir Azizoğlu

 

Karşıyaka Ergin Cemal Şahdur Stadı

Yılmazköy – Denizli

Mustafa Torun

 

Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Lapta

İsfendiyar Açıksöz

 

U17 Ligi Çeyrek Final

Göçmenköy Antrenman Sahası

Gönyeli – Mağusa Türk Gücü

Ahmet Genç

 

Lefkoşa Attila Topaloğlu Stadı

Çetinkaya – Binatlı

Serdar Gürpınar

 

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Yenicami

Murat İzci

 

BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası

Baf Ülkü Yurdu – Yonpaş Dumlupınar

Burak Gönülalan

 

(Not: BTM Ligi’nde Mehmetçik – Görneç ve Dipkarpaz – Dörtyol maçları ile U17 Ligi’nde Baf Ülkü Yurdu – Yonpaş Dumlupınar maçları 14.00’te, diğer maçlar 11.00’de başlayacak.)

 

 

 

Bu haber toplam 489 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler