1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Flormar ailesi gönüllerince eğlendi
Flormar ailesi gönüllerince eğlendi

Flormar ailesi gönüllerince eğlendi

Flormar’ın KKTC yetkili bayisi Aşkım&Fazıla Cosmetics çalışanları, 1 Mayıs İşçi ve Bahar Bayramı dolayısıyla Alevkayası’nda piknikte buluştu.

A+A-

Dünyaca ünlü kozmetik firması Flormar’ın KKTC yetkili bayisi Aşkım&Fazıla Cosmetics çalışanları, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla Alevkayası’nda piknikte buluştu.

Aşkım&Fazıla Cosmetics sahibi Cemil Fahrioğlu tarafından organize edilen piknikte Flormar ailesi keyifli saatler geçirdi.

Tüm personel ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen piknikte çalışanlar, müzikler eşliğinde şarkılar söyleyip dans etti, gönüllerince eğlendi.

Tüm personelin birbiriyle kaynaşarak motivasyon kazanmalarına sebep olan piknikte Flormar ailesi, yoğun tempo içinde dinlenip enerji toplayarak, aileleri ve iş arkadaşlarıyla bol eğlenceli bir gün geçirdi.

Pikniğe katılan personelle tek tek ilgilenen Aşkım&Fazıla Cosmetics sahibi Cemil Fahrioğlu, sık sık düzenledikleri personel buluşmalarıyla tüm çalışanlarla bir aile ortamı oluşturmayı, birlik ve beraberlikle uyumlu bir şekilde çalışma ortamı yaratmayı amaçladıklarını ifade etti.

f1-049.jpg

Personelin moral ve motivasyonunu artırmaktan, onların yoğun iş temposu dışına çıkarak keyifli bir gün geçirmelerini sağlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Cemil Fahrioğlu, elbirliğiyle yaratılan huzurlu çalışma ortamından duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bu haber toplam 1094 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler