1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DÜŞENLER ATEŞE DÜŞTÜ
DÜŞENLER ATEŞE DÜŞTÜ

DÜŞENLER ATEŞE DÜŞTÜ

Geçtiğimiz salı günü Süper Lig kuralarının çekilmesi ile start alan KKTC Ligleri fikstür çekimi ve çarşamba günü yer alan Birinci Lig fikstür çekiminin ardından dün de yeni ismiyle 2. Lig Doğu ve Batı Grupları fikstürü çekildi. Bu bağlamda dün Futbol Fed

A+A-

İkinci Lig Doğu ve Batı Grupları Fikstürü belirlendi

 

DÜŞENLER ATEŞE DÜŞTÜ

 

İkinci Lig düşen takımlardan Yalova, Batı Grubu’nda Dağyolu ile eşleşirken;  Doğu Grubu’nda İkinci Lig’e düşen Gençlerbirliği, Akıncılar’la deplasmanda; Mehmetçik ise kendi sahasında Mutluyaka ile eşleşti

 

Geçtiğimiz salı günü Süper Lig kuralarının çekilmesi ile start alan KKTC Ligleri fikstür çekimi ve çarşamba günü yer alan Birinci Lig fikstür çekiminin ardından dün de yeni ismiyle 2. Lig Doğu ve Batı Grupları fikstürü çekildi.

Bu bağlamda dün Futbol Federasyonu Ahmet Sami Topcan Salonu’nda yer alan fikstür çekiminde Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile İdari Genel Sekreter Mertan Çiftçi ve İkinci Lig kulüp başkan veya temsilcileri hazır bulundu.

23 Eylül 2011 tarihinde başlayacak olan İkinci Lig maçlarında Doğu ve Batı Gruplarındaki ilk hafta eşleşmeleri şu şekilde oldu:

 

Doğu Grubu

Maraş-Turunçlu

Mehmetçik-Mutluyaka

Akıncılar-Gençlerbirliği

Akova-Dörtyol

Vadili-Dipkarpaz

 

Batı Grubu

Denizli-Pınarbaşı

Girne Halk Evi-Doğancı

Ağırdağ-Karşıyaka

Yalova-Dağyolu

Değirmenlik-Gaziveren

 

 

1. Hafta       Görneç        Binatlı

         Gençlik Gücü        A.Yeşilova

         Ozanköy      Çanakkale

         Dumlupınar Hamitköy

         Y.Boğaziçi   Esentepe Sk

         BÜY   Serdarlı

         Türkmenköy         Mormenekşe

2. Hafta               

         Binatlı Ysk   Gençlik Gücü

         Serdarlı       Türkmenköy

         Esentepe Sk         Baf ÜYSK

         Hamitköy     Y.Boğaziçi

         Çanakkale   Dumlupınar

         A.Yeşilova   Ozanköy

         Mormenekşe         Görneç

3. Hafta               

         Gençlik Gücü        Görneç

         Ozanköy      Binatlı

         Dumlupınar A.Yeşilova

         Y.Boğaziçi   Çanakkale

         Baf ÜYSK    Hamitköy

         Türkmenköy         Esentepe

         Serdarlı       Mormenekşe

4. Hafta               

         Binatlı         Dumlupınar

         Görneç        Ozanköy

         Esentepe     Serdarlı

         Hamitköy     Türkmenköy

         Çanakkale   Baf ÜYSK

         A.Yeşilova   Y.Boğaziçi

         Mormenekşe         Gençlik Gücü

5. Hafta               

         Ozanköy      Gençlik Gücü

         Dumlupınar Görneç

         Y.Boğaziçi   Binatlı

         Baf ÜYSK    A.Yeşilova

         Türkmenköy         Çanakkale

         Serdarlı       Hamitköy

         Esentepe     Mormenekşe

                  

6. Hafta               

         Binatlı         Baf ÜYSK

         Görneç Sk   Y.Boğaziçi

         Gençlik Gücü        Dumlupınar

         Hamitköy     Esentepe

         Çanakkale   Serdarlı

         A.Yeşilova   Türkmenköy

         Mormenekşe         Ozanköy

7. Hafta               

         Dumlupınar Ozanköy

         Y.Boğaziçi   Gençlik Gücü

         Baf ÜYSK    Görneç

         Türkmenköy         Binatlı

         Serdarlı       A.Yeşilova

         Esentepe     Çanakkale

         Hamitköy     Mormenekşe

                  

8. Hafta       Binatlı         Serdarlı

         Görneç        Türkmenköy

         Gençlik Gücü        Baf ÜYSK

         Ozanköy      Y.Boğaziçi

         Çanakkale   Hamitköy

         A.Yeşilova   Esentepe

         Mormenekşe         Dumlupınar

9. Hafta               

         Y.Boğaziçi   Dumlupınar

         Baf ÜYSK    Ozanköy

         Türkmenköy         Gençlik Gücü

         Serdarlı       Görneç

         Esentepe     Binatlı

         Hamitköy     A.Yeşilova

         Çanakkale   Mormenekşe

10. Hafta              

         Binatlı         Hamitköy

         Görneç        Esentepe

         Gençlik Gücü        Serdarlı

         Ozanköy      Türkmenköy

         Dumlupınar Baf ÜYSK

         A.Yeşilova   Çanakkale

         Mormenekşe         Y.Boğaziçi

                  

11. Hafta              

         Baf ÜYSK    Y.Boğaziçi

         Türkmenköy         Dumlupınar

         Serdarlı       Ozanköy

         Esentepe     Gençlik Gücü

         Hamitköy     Görneç

         Çanakkale   Binatlı

         A.Yeşilova   Mormenekşe

12. Hafta              

         Binatlı         A.Yeşilova

         Görneç        Çanakkale

         Gençlik Gücü        Hamitköy

         Ozanköy      Esentepe

         Dumlupınar Serdarlı

         Y.Boğaziçi   Türkmenköy

         Mormenekşe         Baf ÜYSK

13. Hafta              

         Türkmenköy         Baf ÜYSK

         Serdarlı       Y.Boğaziçi

         Esentepe     Dumlupınar

         Hamitköy     Ozanköy

         Çanakkale   Gençlik Gücü

         A.Yeşilova   Görneç

         Mormenekşe         Binatlı

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 691 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler