1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Kayınpederini tehdit etti…
Kayınpederini tehdit etti…

Kayınpederini tehdit etti…

Yamaçköy’de eşi ile barışmasını engellediği gerekçesiyle kayınpederinin evini basarak şiddet tehdidinde bulunan H.D tutuklandı…

A+A-

Yamaçköy’de eşi ile barışmasını engellediği gerekçesiyle kayınpederi Hasan Karaahmet’in evini basarak ölümle tehdit eden H.D tutuklandı.

“Mülke tecavüz”, “Kanunsuz bıçak taşıma” ve “Şiddet tehdidi” suçlarından dolayı dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı, tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlandı.

“Sizi öldüreceğim…”

Meselenin tahkikat memuru Ozan Kuşak, zanlı H.D kanunsuz olarak taşıdığı bıçak ile 27 Haziran tarihinde Yamaçköy’de eşi ile barışmalarını engellediği gerekçesiyle kayınpederi Hasan Karaahmet’in evine izinsiz olarak girdiğini ve kayınpederine hitaben “Siz eşimle barışmamı engellediniz. Sizi öldüreceğim. Çocuklarınızı öldüreceğim” demek suretiyle şiddet tehdidinde bulunduğunu açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını belirten Kuşak, zanlının uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Teminata bağlandı…

Mağusa Kaza Mahkemesi Hazal Hacımulla, zanlınınkimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konularak KKTC dışına çıkışının men edilmesine, 3 bin TL nakdi teminat ödemesine ve 2 KKTC vatandaşının 50’şer bin TL tutarında şahsi kefalet senedi imza etmesine emir verdi.

Bu haber toplam 1773 defa okunmuştur
Etiketler : ,