1. HABERLER

  2. Motorsporları anlatılacak
Motorsporları anlatılacak

Motorsporları anlatılacak

“Motor Sporları Gelişim Semineri” 8 Mayıs Cuma günü Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Seminer Salonu’nda yapılıyor.

A+A-

 

Kuzey Kıbrıs Off-road Derneği tarafından organize edilen “Motor Sporları Gelişim Semineri” 8 Mayıs Cuma günü Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Seminer Salonu’nda yapılıyor.
İki gün sürecek seminerde ilk gün Off-road ağırlıklı bilgiler verilecek, ikinci gün ise tüm otomobil sporları üzerine bilgiler aktarılacak.
İlk günkü seminerde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Offroad’tan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Burç, Offroad ağırlıklı, offroadcuları bilgilendirecek. Seminer saat 18.00’de başlayacak, 21.00’de sona erecek.
İkinci günkü seminerde ise Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hürkal Özer, tüm otomobil sporları yarış kuralları, tüzükleri ve yönetmelikleri hakkında bilgileri aktaracak. 9 Mayıs Cumartesi günkü seminer saat 14.00’de başlayacak, saat 17.00’de tamamlanacak.

Kofalı: “Tüm motor sporları tutkunları davetlidir”
Konu ile ilgili açıklama yapan Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği Başkanı Hakan Kofalı, bu seminerin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Kofalı konuşmasına devam ile özellikle federasyona doğru adımlar atılırken, tüm motor sporlarının genelini ilgilendiren bu eğitim seminerinin önemine dikkat çekti. Kofalı, tüm motor sporları tutkunlarını bu iki günlük seminere davet etti.

Bu haber toplam 739 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler