1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor
Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor

Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor

KTFF 2013 – 2014 futbol sezonunda başarılı olan takım ve futbolculara ödüllerini verecek

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun (KTFF) her sezon sonunda gerçekleştirdiği Başarı Ödülleri Gecesi yarın akşam gerçekleştirilecek. Golden Tulip Otel’de saat 19.00’da başlayacak ödül gecesinde 2013 – 2014 futbol sezonda takımların liglerde ve kupalarda elde ettikleri derecelerin yanı sıra gol krallığı yarışında da dereceye girenlere ödülleri takdim edilecek. Liglerin ana sponsoru Kıbrıs Türk Petrolleri Limited’in katkıları ile gerçekleşecek ödül gecesinde ödül alacak takımlar, kişiler şöyle:

2013-2014 SEZONU BAŞARI ÖDÜLLERİ LİSTESİ:

Özel Hizmet Ödülü: Metin Ertop - Zümrütköy Spor Kulübü

Sponsor Ödülleri
Süper Lig Naklen Yayın Sponsoru - Akdeniz Televizyonu
Resmi Maç Topu Sponsoru - Nicosia Sports Shop
Sağlık sponsoru - Kolan British Hospital
Eğitim Sponsoru - Akdeniz Karpaz Üniversitesi
İletişim Sponsoru - Kuzey Kıbrıs Turkcell
Pepsi Kıbrıs Kupası / TAMSU U15 Ligi Sponsoru - Ektam Kıbrıs Limited
K-Pet Ligleri Ana Sponsoru - Kıbrıs Türk Petrolleri Limited

Centilmenlig Şampiyonlukları
A2 İkinci Lig CentilmenLig Şampiyonu - Denizli Spor Kulübü 
A2 Birinci Lig CentilmenLig Şampiyonu - Türk Ocağı
A2 Süper Lig CentilmenLig Şampiyonu - Doğan Türk Birliği
İkinci Lig CentilmenLig Şampiyonu - Geçitkale Günay Spor Kulübü
Birinci Lig CentilmenLig Şampiyonu - Lapta Türk Birliği Spor Kulübü
Süper Lig CentilmenLig Şampiyonu - LEFKE TÜRK SPOR KULÜBÜ

Gol Krallıkları
A2 İkinci Lig Gol Kralı - Levent Akçagil (Görneç - 39 Gol)
A2 Birinci Lig Gol Kralı - Necati Çoban (Gönyeli - 47 Gol)
A2 Süper Lig Gol Kralı - Emre Özsin (Mağusa TG - 82 Gol)
K-Pet İkinci Lig Gol Kralı - Metin Dağaşaner (Geçitkale - 26 Gol)
K-Pet Birinci Lig Gol Kralı - Hüseyin Küsbeci (Gönyeli - 31 Gol)
K-Pet Süper Lig Gol Kralı - Esin Sonay (K. Kaymaklı - 28 Gol)

Şampiyonluk – İkincilik - Üçüncülük
A2 İkinci Lig üçüncüsü – Karşıyaka
A2 İkinci Lig ikincisi - Girne Halk Evi
A2 İkinci Lig Şampiyonu - Denizli
A2 Birinci Lig üçüncüsü - Dumlupınar
A2 Birinci Lig ikincisi – Gönyeli
A2 Birinci Lig Şampiyonu - Türk Ocağı
A2 Süper Lig üçüncüsü – K.Kaymaklı
A2 Süper Lig ikincisi – Yenicami
A2 Süper Lig Şampiyonu - Mağusa TG
K-Pet İkinci Lig üçüncüsü – Denizli
K-Pet İkinci Lig ikincisi – Görneç
K-Pet İkinci Lig Şampiyonu – Geçitkale
K-Pet Birinci Lig üçüncüsü – G.Birliği
K-Pet Birinci Lig ikincisi – Lapta
K-Pet Birinci Lig Şampiyonu – Gönyeli

Ahmed Sami Topcan Kupası Şampiyonu - Türk Ocağı
Pepsi Kıbrıs Kupası Şampiyonu – Lefke

K-Pet Süper Lig üçüncüsü – Lefke
K-Pet Süper Lig ikincisi – K. Kaymaklı
K-Pet Süper Lig Şampiyonu – Yenicami

Bu haber toplam 870 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler