1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kavaz turnuvası tamamlandı
Kavaz turnuvası tamamlandı

Kavaz turnuvası tamamlandı

2. Mehmet Kavaz Halı Saha Anı Turnuvası geçtiğimiz akşam Kırıkkale’de Kırıkkaleli Garaj ile Gür Metal arasında oynanan final maçı ile son buldu. Final maçı sonrasında kupayı Gür Metal aldı.

A+A-

Hakemliğini Erkut Mahsucu’nun yaptığı final gecesinde ilk olarak Kırıkkale Yıldızlar Takımı kendi aralarında maç yaparak, maçı izlemeye gelen kalabalığa eğlenceli anlar yaşattılar.

Maçta Değirmenlik Belediyesi As Başkanı Mehmet Hüdaverdioğlu başta olmak üzere, Kırıkkale Muhtarı Cemal Gürsel Osmanoğlu, Çetinkaya Spor Kulübü Başkanı Asım Vehbi ve anısına ikinci kez turnuva düzenlenen merhum Mehmet Kavaz’ın babası Hüseyin Kavaz da hazır bulundu.
2. Mehmet Kavaz Halı Saha Anı Turnuvası final gecesinde Kırıkkale Muhtarı Cemal Gürsel Osmanoğlu ve Değirmenlik Belediyesi As Başkanı Mehmet Hüdaverdioğlu birer konuşma yaparak, Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal ve Değirmenlik Belediyesi meclis üyelerine saha yapımından dolayı teşekkürlerini sunarken, merhum Mehmet Kavaz’ı da saygıyla andılar.
Final maçının tamamlanmasının ardından ise Kırıkkale Yıldızlar Takımı’na, Kırıkkaleli Garaj takımına ve Gür Metal’e kupaları verildi. Gecede ayrıca Hakem Erkut Mahsucu’ya da madalya takılırken, Hüseyin Kavaz’a da turnuvanın anısına bir kupa verildi.

Bu haber toplam 758 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler