1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başarılı antrenörler ödüllerini aldı
Başarılı antrenörler ödüllerini aldı

Başarılı antrenörler ödüllerini aldı

KTFAD sezon sonu ödül töreni gerçekleştirildi

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) geleneksel olarak düzenlediği ödül törenini dün akşam dernek lokalinde gerçekleştirdi. Törene Başbakan Hüseyin Özgürgün ve çok sayıda konuk katıldı. Geride kalan 2016 – 2017 futbol sezonunda başarılı olan 17 teknik direktör, 22 antrenör ve 14 kaleci antrenörü olmak üzere 53 teknik adama ödül takdiminde bulunuldu. Ödül alan isimler şöyle:

 

K-PET SÜPER LİG

Şampiyon Yenicami: Teknik Direktör Sedat Devecioğlu, Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar, Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu 

2. Doğan Türk Birliği: Teknik Direktör Caner Oshan, Yardımcı Antrenör Afün Girgen, Kaleci Antrenörü Nuri Emre Ersoy

3.Cihangir: Teknik Direktör Toygar Davulcu, Yardımcı Teknik Direktör Hasan Burgaç, Kaleci Antrenörü Mahmut Yaman

 

KOOPBANK KIBRIS KUPASI 

Şampiyon Türk Ocağı: Teknik Direktör Mehmet Bolkan, Yardımcı Antrenör Bayram Dağgül, Kaleci Antrenör Mehmet Yeşilleme

Finalist Yalova: Teknik Direktör Derviş Kolcu, Yardımcı Teknik Direktör Kemal Yürekli, Kaleci Antrenör Zihni Yurttaş  

 

SÜPER KUPA

Şampiyon Mağusa Türk Gücü: Teknik Direktör Ali Oraloğlu, Yardımcı Teknik Direktör Batu Seyis, Kaleci Antrenör Memiş Nay 

Finalist Küçük Kaymaklı: Teknik Direktör Muharrem Mertdin, Antrenör Çağan Çerkez, Kaleci Antrenör İbrahim Reis  

 

K-PET 1. LİG KIRMIZI GRUP 

Şampiyon Merit A.Yeşilova: Teknik Direktör Tayfun Kurtarıcıoğulları, Yardımcı Antrenörü Necat Kurtarıcıoğulları

2. Göçmenköy: Teknik Direktör Nazım Aktunç

3. Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

K-PET 1. LİG BEYAZ GRUP 

Şampiyon Ozanköy: Teknik Direktör Seran Kaşif, Kaleci Antrenör Ahmet Çeliker

2. Gönyeli: Teknik Direktör İltaç Karayel, Yardımcı Teknik Direktör Mustafa Tuncel

3. Esentepe: Teknik Direktör Davut Kansu

 

PLAY-OFF’TAN GELEN TAKIM

Yeni Boğaziçi: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu, Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç, Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu

 

A2 SÜPER LİG

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat, Kaleci Antrenörü Teysir Tarazi

2. Dumlupınar: Antrenör Mehmet Emin Zaim, Yardımcı Antrenör Sabri Deniz, Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol

3. Türk Ocağı: Antrenör Bayram Dağgül

 

A2 1. LİG KIRMIZI GRUP

Şampiyon Maraş Gençlik: Antrenör Hüseyin Özkuyucu

2.Göçmenköy: 

3. Merit A. Yeşilova Antrenör Gökhan Güvensoy

 

A2 1.LİG BEYAZ GRUP

Şampiyon Esentepe: Antrenör Aras Övgün

2. Lapta: Antrenör Hasan Reyhan

3. Karşıyaka: Antrenör Ahmet Sakinoğlu  

Gönyeli: Antrenör Mehmet Aşık

 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktörü Serhat Ertürk, Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş, Kaleci Antrenör Teysir Tarazi

Finalist Esentepe: Antrenör Aras Övgün

 

BTM (BÖLGESEL TERFİ MÜSABAKALARI)

Şampiyon Mehmetçik: Teknik Direktör Mehmet Kemancıoğlu, Yardımcı Antrenör Alparslan Kılıç

Şampiyon Dipkarpaz: Antrenör Mehmet Karşılı

 

U15 YILDIZLAR LİGİ

Şampiyon Yenicami: Antrenör Burcan Cantaş, Yardımcı Antrenör Cemil Murat 

Finalist Mağusa Türk Gücü: Antrenör Serhan Rüzgar, Yardımcı Antrenör Anıl Mavi

 

Fotoğraf: Hüseyin Özbarışcı

 

Bu haber toplam 1130 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler