1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Okul çıkışında “meydan dayağı”
Okul çıkışında “meydan dayağı”

Okul çıkışında “meydan dayağı”

Bülent Ecevit Lisesi son sınıfta okuyan 17 yaşındaki Hüseyin Gazi, Fen Sergisi için gittiği Levent Kolej’de, sergi çıkışı 6 kişinin saldırısına uğradığını dile getirdi.

A+A-


Firuzan NALBANTOĞLU
Levent Kolej’de dün filmleri aratmayacak sahneler yaşandı. Bülent Ecevit Lisesi son sınıfta okuyan 17 yaşındaki Hüseyin Gazi, Fen Sergisi için gittiği Levent Kolej’de, sergi çıkışı 6 kişinin saldırısına uğradığını dile getirdi. Saldırı sonucu ciddi darbeler alan Gazi, yaşadığı talihsiz olayı YENİDÜZEN’e şu cümleler ile anlattı:
“Levent Kolej’de kız arkadaşım vardı. Beni geçtiğimiz günlerde arayıp ‘Altan Derviş kız arkadaşınla yakınlaştı’ dediler. Ben de bunun üzerine ilişkimi sonlandırdım. Dün Levent Kolej’e, okulla birlikte Fen Sergisi’ne gittik. Orada bir arkadaşa ‘Altan Derviş kimdir’ diye sordum, daha sonra da zaten sergiye girdik. Sergi çıkışı, okul kapısında üç araba geldi. Cipin camı açıldı ve 20-30 yaşlarında bir adam ‘Hüseyin kim?’ dedi. Ben daha cevap vermeden cipten indi ve bana yumruk vurdu. Ben ne olduğunu daha anlayamadan sağımdan bir yumruk yedim. Toplamda 6 kişiydiler. Önce adamlar dövdü, ardından Altan Derviş denen çocuk dövdü. Olay arkadaşlarımın ve öğretmenlerimin gözü önünde oldu. Gözümü açtığımda öğretmenlerim ambulansı beklememi söyledi. Olay anında Altan Derviş’in babası Ramadan Derviş de arabalardan birindeydi. Olay yaşandıktan sonra ben bir süre baygın kaldım.

Haberin detayları Yenidüzen Gazetesi'nde

Bu haber toplam 4451 defa okunmuştur
Etiketler : , ,