1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZÜMRÜTKÖY KAYIP İSTEMİYOR
ZÜMRÜTKÖY KAYIP İSTEMİYOR

ZÜMRÜTKÖY KAYIP İSTEMİYOR

Zümrütköy Antrenörü Mehmet Karşılı, “Kozan’ın güçlü bir takım olduğunu ortada. Ancak hedefimiz beşte beş yapmak. Bu nedenle karşılaşmaya 3 puan için çıkacağız” dedi

A+A-

 

 

 

Birinci Yükselme Ligi Batı Grubu ekiplerinden Zümrütköy, Kozan ile yapacağı karşılaşmayı da kazanıp 5’te yapmayı hedefliyor.  Zümrütköy Antrenörü Mehmet Karşılı, “Kozan’ın güçlü bir takım olduğunu ortada. Ancak hedefimiz beşte beş yapmak. Bu nedenle karşılaşmaya 3 puan için çıkacağız” dedi

 

Birinci Yükselme Ligi Batı Grubu Lideri Zümrütköy, 5’inci haftada karşı karıya geleceği Kozan karşılaşması için hazırlıklarını tamamladı. İlk 4 haftayı galibiyetle geçen Zümrütköy, Kozan karşısında alacağı galibiyet ile seriyi sürdürmek istiyor.

Son antrenmanını Zümrütköy Sahası’nda saat 18:00’da gerçekleştiren Zümrütköy futbolcularının neşeli olduğu kadar hırslı oldukları gözlemlendi.

Antrenman sonrası açıklama yapan antrenör Mehmet Karşılı, sezona iyi başladıklarını dörtte dört yaptıklarına dikkat çekti.

İyi bir yönetimin, futbolcuların ve iyi bir taraftarların var olduğunu, disiplinin de sayesinde başarılı olduklarını söyleyen Karşılı, “Önümüzde çok uzun bir zaman var. Başarı istikrarın kısa değil, uzun süreli olmasını hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Sahanın çok iyi ve güzel olmasına rağmen ışıkların yetersiz olduğunu belirten karşılı, daha sağlıklı antrenman yapabilmeleri için, yönetimden ışıkların güçlendirilmesini istediğini de sözlerine ekledi.

Futbolculardan çok memnun olduğunu özellikle takımda ağabeylik yapan eğitimli çok futbolcunun olduğuna işaret eden Karşılı, “Kadromuz 22 kişilik geniş bir kadrodur. Kozan ile yapacağımız karşılaşmaya üç antrenman ile hazırlandık. Kozan’ın güçlü bir takım olduğunu ortada. Ancak hedefimiz beşte beş yapmak. Bu nadanla karşılaşmaya 3 puan için çıkacağız” dedi.

Zümrütköy’de cezalı futbolcu bulunmazken, sakatlığı devam eden forvet oyuncu Alican’ın bu karşılaşmada oynayıp oynamayacağın maç günü doktorun vereceği rapora bağlı olacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 718 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler