1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZOR MAÇ OLACAK
ZOR MAÇ OLACAK

ZOR MAÇ OLACAK

Telsim Süper Ligi ilk haftasının iki galip takımı Küçük Kaymaklı ile Hamitköy Pazar günü Şht. Hüseyin Ruso Stadı’nda karşı karşıya geliyor.

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Ligi ilk haftasının iki galip takımı Küçük Kaymaklı ile Hamitköy Pazar günü Şht. Hüseyin Ruso Stadı’nda karşı karşıya geliyor. Hamitköy karşılaşması için hazırlıklarını sürdüren Kaymaklı’nın teknik Direktörü Enver Sedat Simavi karşılaşmanın zor geçeceğini söyledi.

Enver Sedat ilk hafta karşılaştıkları Yenicami maçında sahanın sentetik olması, derbi maç olması ve ilk hafta karşılaşması olması nedeni ile bazı çekincelerle maça başladıklarını söyleyerek, “Karşılaşma her iki tarafa da gitti geldi, ancak biz hem daha çok pozisyona girdik, hem de girdiğimiz pozisyonlardan gol bulduk” dedi. Simavi, ligin ilk haftasında üstelik derbi maçtan 3 puan almanın güzel olduğunu ancak bir maçın hiçbir şeyin ölçüsü olmadığını da sözlerine ekledi.

Kaymaklı teknik patronu bu hafta karşılaşacakları Hamitköy maçının sezonun en zor maçlarından birisi olacağını ve takımının kapanan defanslar karşısında neler yapabileceğini göreceklerini söyledi. Enver Sedat, bu karşılaşmada seyirci desteğini de arkalarına alarak sabırlı bir şekilde oynamaları halinde karşılaşmayı kazanacaklarını da belirtti.

Hamitköy maçına hazırlanan Küçük Kaymaklı’da sakat veya cezalı futbolcu bulunmuyor.

 

 

 

Bu haber toplam 370 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler