1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZEKA BAŞEL DUBLE YAPTI
ZEKA BAŞEL DUBLE YAPTI

ZEKA BAŞEL DUBLE YAPTI

Manisa’da gerçekleşen Türkiye 14 Yaş Altı Erkekler Yaz Kupası’nda mücadele etti

A+A-

 

 

 

 

Lefkoşa Şehir Kulübü antrenörü Tuncel Türker, sporcusu Zeka’nın antrenmanlarda gösterdiği performansını turnuvalara da yansıttığını ve bu başarısının ileride de devam edeceği inancında olduğunu vurguladı

 

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 14 Yaş Altı Erkekler Yaz Kupası’na atkılan sporcumuz Zeka Başel, turnuvayı çifte birincilikle tamamladı.

Manisa Tenis Dağcılık Kulübü’nde gerçekleşen turnuvada hem tek erkekler, hem de çift erkekler kategorilerinde mücadele eden Zeka Başel, her iki kategoride de birincilik kupasını almayı başardı.

Lefkoşa Şehir Kulübü Antrenörü Tuncel Türker, sporcusu Zeka’nın antrenmanlarda gösterdiği performansı turnuvaya da yansıttığını belirterek, bu başarısının ileride de devam edeceği inancında olduğunu belirtti.

Tek Erkekler Kategorisi’nde turnuvayı set kaybı olmadan tamamlayan Zeka Başel’in çift erkekler kategorisindeki partneri, İstanbul TED Kulübü’nden turnuvanın bir numaralı seri başı Tan Acar oldu. Çift, İzmirli rakiplerini zorlu bir mücadele sonrası yenmeyi başardı.

Lefkoşa Şehir Kulübü sporcusu olan Zeka Başel, Tenis Federasyonu Milli Takımı’nın önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 431 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler