1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Zeka Akrobasi Yapmadı'
Zeka Akrobasi Yapmadı

'Zeka Akrobasi Yapmadı'

Geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitiren Zeka Özteknik’in ailesi, basında Zeka’nın akrobasi yaparken kaza yaptığı yönünde haberlerin yer almasından dolayı rahatsızlığını belirtti. Zeka Özteknik’in eniştesi Murat Muslu, “Zeka akrobasi

A+A-

Dünya Easykart Karting Şampiyonu Zeka Özteknik’in ailesi rahatsız

 

“Zeka Akrobasi Yapmadı”

 

·        Dünya Easykart Karting Şampiyonu Zeka Özteknik’in ailesi rahatsız. Binlerce seveni tarafından gözyaşları ile uğurlanan Zeka Özteknik’in Eniştesi Murat Muslu, “Yanlış haberler düzeltilmeli, Zeka’nın ruhu rahatlamalı”

 

Geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitiren Zeka Özteknik’in ailesi, basında Zeka’nın akrobasi yaparken kaza yaptığı yönünde haberlerin yer almasından dolayı rahatsızlığını belirtti. Zeka Özteknik’in eniştesi Murat Muslu, “Zeka akrobasi yapmadı” dedi.

Zeka Özteknik’in Dünya Easykart Şampiyonu olmayı başaran ve Kıbrıs Türk halkının gurur duyduğu bir sporcu olduğuna işaret eden Murat Muslu, kaza anının emniyet kameralarından izlediğini ve Zeka Özteknik’in motoru ile akrobasi yaptığını görmediklerini ve kasketinin başında olduğunu söyledi.

“Hal böyle iken, bazı yazılı ve sözlü basında ‘Zeka Özteknik motoru ile akrobasi yaparken kaza geçirdi’ denilmesinin merhuma yapılan haksızlıktır” diyen Muslu şöyle devam etti, “Zeka aramızda olmasa da yalnız değildir. Bu nedenle, özellikle akrobasi hareket yaptığı, motorunun ön tekerleğini havaya kaldırdığı ve kasketini takmadığı yönünde yayın yapan basın kuruluşlarının bunu düzeltmesini rica ediyoruz. Bunu, Zeka’nın ruhunun rahatlaması, huzura kavuşması için talep ediyoruz.”diye konuştu.

 

 

 

 

Bu haber toplam 849 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler