1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZANLILAR YARGI ÖNÜNDE
ZANLILAR YARGI ÖNÜNDE

ZANLILAR YARGI ÖNÜNDE

POLİS: “ARACIN LASTİKLERİ DEĞİŞTİRİLDİ” Alkın Coşkun’un ölümüne sebebiyet verme suçuyla ilgili olarak tutuklu bulunan zanlılar Erhan Saraç ve Kezban Yönlüer, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı. Saraç ile ilgili raporlar beklenirken, kaza m

A+A-

 

 

POLİS: “ARACIN LASTİKLERİ DEĞİŞTİRİLDİ”

 

Alkın Coşkun’un ölümüne sebebiyet verme suçuyla ilgili olarak tutuklu bulunan zanlılar Erhan Saraç ve Kezban Yönlüer, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı. Saraç ile ilgili raporlar beklenirken, kaza meselesinde “yeni bulgular” ortaya çıktı.

 

EK TUTUKLULUK…

Gönyeli’de geçtiğimiz hafta yol kenarında kavga ederek, 27 yaşındaki Alkın Coşkun’u darp edip yolun kenarına savurduğu iddia edilen zanlı Erhan Saraç ve yol içine savrulan Coşkun’un arabasıyla başının üstünden geçtiği iddiasıyla şüpheli olarak gözaltına tutulan Kezban Yönlüer dün yeniden yargı huzuruna çıkarıldı. Zanlı Erhan Saraç aleyhine 8 gün, Kezban Yönlüer aleyhine de 3 gün daha tutukluluk emri alındı.

 

POLİS: GÖRGÜ TANIKLARI TESPİT ETTİ…

Kazayla ilgili soruşturmayı sürdüren Müfettiş Muavini Evrim Belge, yapılan ileri soruşturmada söz konusu aracın KT 341 plakalı araç olduğunu, meseleyle ilgili görgü tanıklarından alınan bilgi ışığında, söz konusu kişinin zanlı Kezban Yönlüer olduğunun tespit edildiğini aktardı.

 

LASTİKLER DEĞİŞTİRİLDİ…

Aynı gün araçtan kan ve doku örnekleri bulunarak emare alındığını söyleyen Müfettiş Muavini, ilgili birimlerin görevlendirilerek bahse konu aracın lastik vidalarının açıldığına dair bulgu elde edildiğini aktardı.

 

Didem MENTEŞ’in haberinin ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

Bu haber toplam 1922 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler