1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZANLI SAYISI DÖRT OLDU!
ZANLI SAYISI DÖRT OLDU!

ZANLI SAYISI DÖRT OLDU!

Creditwest Bank soygunu ile ilgili tutuklu sayısı dörte çıktı. Kaan Kuyucuoğluları ve Mustafa Kağan Kaya’da soygun olayı ile ilgili tutuklandı. Mahkemeye çıkarılan 4 zanlı için birer gün tutukluluk kararı alındı -----------------------------------

A+A-

 

 

Creditwest Bank soygunu ile ilgili tutuklu sayısı dörte çıktı. Kaan Kuyucuoğluları ve Mustafa Kağan Kaya’da soygun olayı ile ilgili tutuklandı. Mahkemeye çıkarılan 4 zanlı için birer gün tutukluluk kararı alındı


 

Creditwest Bank soygunu zanlılarının isimleri açıklandı. Kamil Ertuğrul (22) ve Mehmet Aydıç (25) isimli zanlıların yarın mahkemeye çıkartılması bekleniyor.

İki zanlının, 24 Nisan tarihinde Güzelyurt’taki Persan Döviz Bürosu soygunu ile de bağlantısı olduğu düşünülüyor.

Creditwest Bank’tan 100 bin TL, Persan Döviz Bürosu’ndan ise 65 bin TL çalınmıştı.

İki olayda da soyguncular maskeli ve silah zoruyla soygunu gerçekleştirirken, kaçışları motosikletle oldu.

 

 

Creditwest soygunu tutuklamaları öncesi yaşanan ev baskını, tutuklamaların perde gerisi bugün gazeteniz YENİDÜZEN’de

 

 

 


 

Creditwest Bank’ın Lefkoşa Sarayönü şubesinde önceki gün meydana gelen soygunla ilgili soruşturma sürerken, polis iki şüpheliyi tutukladı.

TAK muhabirinin polisten aldığı bilgiye göre, bugün öğleden sonra tutuklanan iki şüphelinin soygunu gerçekleştiren zanlılar olup olmadığının tespiti için sorgulama sürüyor.

Creditwest Bank Limited Sarayönü Şubesi’nde pazartesi günü 14.45’te meydana gelen soygunda, çalıntı bir motosikletle bankaya giren yüzleri maskeli ve silahlı iki kişi, çalışanları etkisiz hale getirerek kasalardan 100 bin TL’yi alarak kaçmıştı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 3119 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler