1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ZAFER KUPASINA YOĞUN KATILIM
ZAFER KUPASINA YOĞUN KATILIM

ZAFER KUPASINA YOĞUN KATILIM

Atıcılıkta Olimpik Havalı Silahlar 30 Ağustos Zafer Kupası yarışları yapılıyor

A+A-

 

 

 

 

Atıcılık Federasyonu 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Olimpik Havalı Silahlar Şampiyonası düzenledi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Atıcılık Federasyonu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Olimpik Havalı Silahlar Atıcılık Branşlarında müsabaka düzenliyor.

Havalı Tabanca ve Tüfek müsabakaları 25-26 Ağustos 2012 Tarihlerinde Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Atatürk Havalı Silahlar Poligonu’nda yapılacaktır. Müsabaka Olimpik atıcılık disiplinleri olan Havalı Tabanca ve Havalı Tüfek branşlarında Federasyon’a üye kulüplerden 98 atıcı sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecektir. İki gün devam edecek olan müsabaka atışlarında ilk gün Havalı Tabanca ve ikinci günde Havalı Tüfek atışları gerçekleştirilecektir.

30 Ağustos Zafer Kupası müsabakalarına katılacak Kulüpler şunlardır; Lefkoşa A.A.Kulübü,  Alayköy A.A.Kulübü, Göçmenköy A.A.Kulübü, UKÜ Spor Kulübü, Levent A.A.Kulübü, Polis Genel Müdürlüğü ve Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı.

Müsabakalar erkekler ve kadınlar klasmanlarında; büyük, genç, yıldız ve veteran kategorilerinde kart hedeflere sınırlı zaman içerisinde 60 ve 40 atış şeklinde olacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 403 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler