1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YURTTAŞ ZAMLARA ÖFKELİ !
YURTTAŞ ZAMLARA ÖFKELİ !

YURTTAŞ ZAMLARA ÖFKELİ !

CTP’nin Alsancak ve Çatalköy’e gerçekleştirdiği ziyaretlerde, yurttaş zamlardan dert yandı

A+A-

 

 

 

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu dün Çatalköy ve Alsancak’ı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretleri sırasında Yorgancıoğlu’na CTP Girne ilçe Başkanı Erkan Eminağa, CTP-BG Girne milletvekilleri Ömer Kalyoncu ve Salih İzbul, ilçe, gençlik ve kadın örgütü yöneticileri eşlik etti.

Öncelikle Çatalköy’ü ziyaret eden CTP-BG Genel Başkanı Yorgancıoğlu ve beraberindeki CTP-BG heyeti, daha sonra Düzkaya Spor Kulübünü de ziyaret etti. Burada Çatalköy Belediye Başkanı ve Düzkaya Spor Kulübü Başkanı Mehmet Hulusioğlu'yla da görüşen Yorgancıoğlu, ülkedeki genel sosyal siyasal ve ekonomik sorunlar yanından bölgeyle ilgili konular hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Alsancak bölgesine geçen heyete burada CTP-BG Alsancak Ocak Başkanı Cezar

Ekinci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bölge esnafı ziyaret edildi. Ziyaretlerde vatandaşlar öncelikli olarak UBP hükümetinin elektriğe yaptığı son zamla ilgili şikâyetlerini dile getirirlerken CTP-BG heyeti de mecliste halen görüşülen tartışmalı yasa tasarıları hakkında vatandaşlara bilgi vererek, partinin bu konudaki görüşlerini aktardı.

Buradaki ziyaretin ardından Özkan Yorgancıoğlu ve beraberindeki heyet Alsancak bölgesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen fırtına ve hortum nedeniyle zarar gören üreticileri ziyaret ederek, zarar ziyanlarla ilgili bilgi alarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 754 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler