1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YÜKSELME LİGLERİ KARARLARI
YÜKSELME LİGLERİ KARARLARI

YÜKSELME LİGLERİ KARARLARI

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yükselme Ligi Kurulu, hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile ilgili aldığı kararları yayınladığı bir genelge ile açıkladı

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yükselme Ligi Kurulu, hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile ilgili aldığı kararları yayınladığı bir genelge ile açıkladı.

Yükselme Birinci Lig Doğu Grubu’nda Geçitkale şampiyon olarak bir üst lige yükselirken, bu grupta son sırayı alan Ergazi takımı bir alt kümeye düştü. İkinci olan İncirli +3 puan, üçüncü olan Ötüken+2 puan,  dördüncü olan Çayönü +1 puan ve beşinci olan Civisil takımı puan almadan play-off maçlarında yer alacaklar.

Yükselme Birinci Lig Doğu Grubu’nda Paşaköy altıncı olarak +3 puan, Beyarmudu yedinci olarak +2 puan,  Alaniçi sekizinci olarak +1 puan ve Bahçeli dokuzuncu olarak puansız play-out maçlarına katılacaklar.

Yükselme Birinci Lig Batı Grubu’nda Gaziköy şampiyon olarak bir üst lige yükselirken, bu grupta son sırayı alan Akçay takımı bir alt kümeye düştü. İkinci olan Ortaköy takımı +3 puan, üçüncü olan Zümrütköy takımı +2 puan, dördüncü olan Yılmazköy takımı +1 puan ve beşinci olan Kozan takımı 0 puanla play-off maçları oynayacak.

Yükselme Birinci Lig Batı Grubu’nda Karaoğlanoğlu altıncı olarak +3 puan, Minareliköy yedinci olarak  +2 puan, Gayretköy sekizinci olarak +1 puan ve Dikmen dokuzuncu olarak sıfır puanla play-out maçları oynayacak.

Birinci Yükselme Ligi play-off ve play-out ilk maçları 02 Haziran2012 tarihinde Cumartesi günü saat 17.00’de oynanacak.

 

Kırmızı kart cezaları

3 maç: Mehmet Doğan (Garetköy)

2 maç: Serdar Oy (Yiğitler)

1 maç: Soner Güneş (Paşaköy), Serhat Doğan (Kozan), Emre Tek (Arapköy)

 

4 sarı kart cezalıları

Okan Taçkın, Kemal Hoca (Karaoğlanoğlu), İsa Avunç (Gayretköy), Ahmet Duyar (Paşaköy), Ahmet Yazıcı (Aydoğan), Canben Özpaşa, Cevdet Çağer (Kozan), Okan Ünsal (Canbulat)

 

Antrenör cezaları

2 maç: Erhan Yeşilyayla (Gayretköy), Ali Çağman, Bahadır Alkan (Haspolat), Murat Ecersoy (Yeniceköy)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler