1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YÜKSEK RAKAMLAR BEZDİRDİ
YÜKSEK RAKAMLAR BEZDİRDİ

YÜKSEK RAKAMLAR BEZDİRDİ

Devre arasını yurtdışı yerine ülkemizde değerlendirecek olan Çetinkaya, yerli oyunculara istenen yüksek bonservis bedelleri nedeni ile Türkiye’den oyuncu deneyecek.

A+A-

 

 

Telsim Süper Ligi’nin ilk yarısını lider olarak kapatan Çetinkaya, 6 Ocak Cuma günü başlayacak olan Girne kampını bekliyor.  Takımın sponsoru olan Savoy Hotel’de gerçekleşecek kampa tüm futbolcuların katılacağı öğrenildi. Şu anda ülkelerinde olan Cedric ve Batshi’nin de 5 Ocak’ta adada olacağı ve kapa katılacakları açıklandı.

 

SOYKUT: “BONSERVİSLER ÇOK YÜKSEK”

 

Ara transferle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Çetinkaya Kulübü Basın Sözcüsü Erhan Soykut, istenilen bonservis ücretlerinin çok aşırı yüksek olmasından dolayı zorluk yaşadıklarını dile getirdi. Soykut, “Bazı kulüplerin verdikleri astronomik paralar piyasayı anormal bir şekilde yükseltti. Kadro derinliği olması açısından bir ya da iki yerli almak istiyoruz ama şartlar uygun olmazsa yapamayacağız gibi görünüyor” diye konuştu.

 

“TÜRKİYE’DEN EN AZ İKİ OYUNCU DENENECEK”

 

Bu yıl Çetinkaya olarak devre arasında yurtdışına gitmeme kararı aldıklarını belirten Soykut, bu kararda asker futbolcular ve yabancı oyuncularda yaşanabilecek vize sıkıntısının etken olarak gösterdi. Fatih Sonkaya’nın gidişinin ardından Türkiyeli futbolcu transferi gündeme geldiğini de belirten Soykut, bu haklarını kullanacaklarını söyledi.

Soykut “Savoy Hotel’de gerçekleştireceğimiz kampa en az iki tane orta saha oyuncusu getirip demek istiyoruz. Teknik heyetimizin bu konuda alacakları kararına göre hareket edeceğiz. Bu oyuncular orta saha oyuncuları olacak” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler