1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YÜCEBAŞ’TAN İNCE HESAPLAR
YÜCEBAŞ’TAN İNCE HESAPLAR

YÜCEBAŞ’TAN İNCE HESAPLAR

KKTC Lassa Drift Şampiyonası’nın 3’üncü ayağı YDÜ’de yapılacak

A+A-

 

 

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi’nde 4 Kasım 2012 Pazar günü gerçekleşecek KKTC Lassa Drift Şampiyonası’nın 3’üncü ayak yarışını kazanması halinde, İbrahim Yücebaş şampiyonluğunu ilan edecek

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) tarafından düzenlenen KKTC Lassa Drift Şampiyonası’nın 3’üncü Ayak yarışının yeri kesinleşti. Yakın Doğu Üniversitesi’nde (YDÜ) gerçekleşecek olan yarışta İbrahim Yücebaş, şampiyonluk için dümen kıracak.

Destekleyiciliğini Ercantan İnşaat Şirketi Ltd.’in yaptığı ve 4 yarış üzerinden tamamlanacak olan KKTC Lassa Drift Şampiyonası’nın 3’üncü ayak yarışı 4 Kasım 2012, Pazar günü saat 12:00’de başlayacak.

Yarışa en yakın takipçisi Kerim Beşok’un 23,5 puan önünde başlayacak olan İbrahim Yücebaş, bu yarışı birinci sırada tamamlaması halinde KKTC Lassa Drift Şampiyonluğunu ilan edecek.

KKTC Lassa Drift Şampiyonası’nın 3’üncü Ayak yarışında İbrahim Yücebaş, Kerim Beşok, ErdimMacila, Güner Şevketoğlu, Ulus Candanal, Eser Yılsay, Salahi Karalım, Celal Bozbeyli, Tahir Selviler, Ali Özkan, Asil Argüden, Liam Shrimpton ve Naynos Naynos mücadele edecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 515 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler