1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YORGANCIOĞU YENİDÜZEN'E KONUŞTU
YORGANCIOĞU YENİDÜZENE KONUŞTU

YORGANCIOĞU YENİDÜZEN'E KONUŞTU

CTP Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu CTP’nin 41. kuruluş yıldönümü öncesinde YENİDÜZEN Haber Müdürleri Mert Özdağ ve Fayka Kişi’ye konuştu, net mesajlar verdi: “Çok daha güçlü geleceğiz” YENİ POLİTİKALAR… “Bu

A+A-

 

 

CTP Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu CTP’nin 41. kuruluş yıldönümü öncesinde YENİDÜZEN Haber Müdürleri Mert Özdağ ve Fayka Kişi’ye  konuştu, net mesajlar verdi:

 

“Çok daha güçlü geleceğiz”

 

YENİ POLİTİKALAR…

“Bu süreçte kendi halkımızın da temel ihtiyaçlarını gözeten ekonomik ve sosyal politikaları üretmek gibi bir görevimiz olduğunu biliyoruz. İşte bunun için 7 Ocak’ta bir çalıştay yapıp, hayatın her alanındaki politikalarımızı yeni koşullara göre, oluşturmak ve bu politikaları hayata geçirmek, en büyük görevimiz olacaktır…”

 

HÜKÜMET PROGRAMI…

“7 Ocak’taki çalıştayda CTP’nin gerek günlük hayattaki, gerekse hükümette uygulayacağı politikaları oluşturacağız…”

 

YARDIM HEYETİ KAPATILMALI…  

“Artık Kıbrıs Türk halkının siyasi iradesini gölgesiz bir şekilde temsil edecek bir sürecin başlaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle hem polisin sivil yönetime bağlanması gerektiğini, hem de TC Yardım Heyeti’nin kapatılması gerektiğini söylüyoruz” 

 

KENDİ PROGRAMIMIZI YAZMALIYIZ…  

“Aynı zamanda ciddi ekonomik programlarımızı kendimizin yapması ve önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde Kıbrıs sorunun çözümüne yönelik mücadeleye paralel olarak kendi ayakları üzerinde duran bir yapının oluşturulması gerektiğine inanıyoruz.”  

 

Yorgancıoğlu’nun ağzından CTP’nin mücadele yılları ve CTP’nin yeni süreçteki rolü bugün gazeteniz YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1097 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler