1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YORGANCIOĞLU KONFERANSA KATILIYOR
YORGANCIOĞLU KONFERANSA KATILIYOR

YORGANCIOĞLU KONFERANSA KATILIYOR

CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, İngiliz İşçi Partisi tarafından düzenlenecek uluslararası konferansa katılmak üzere Liverpool’a gidecek

A+A-

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, 26-27 Eylül tarihlerinde İngiliz İşçi Partisi tarafından düzenlenecek uluslararası konferansa katılmak üzere Liverpool’a gidecek.

 

Partiden verilen bilgiye göre, dünya çapında “kardeş partilerin” davetli olduğu konferansa gitmek için Cuma günü KKTC’den ayrılacak Genel Başkan Özkan Yorgancıoğlu’na CTP-BG Dış İlişkiler Sekreteri Özdil Nami ve CTP-BG Kadın Örgütü Dış İlişkiler Sekreteri Fazilet Özdenefe eşlik edecek.

 

CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu ve beraberindeki heyet, İngiltere’de bulundukları sürede bazı İngiliz yetkililer ve Kıbrıs Türk örgütleriyle de bir araya gelecek.

 

Yorgancıoğlu ve Nami 28 Eylül günü Kuzey Kıbrıs’a dönerken Özdenefe 30 Eylül’de Fas’ta gerçekleşecek olan Sosyalist Enternasyonal Kadın Bölgesel Toplantısına katılmak üzere Fas’ın Başkenti Rabat’a geçecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 928 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler