1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YOLLAR TÖREN PROVASI İÇİN YİNE KAPANACAK
YOLLAR TÖREN PROVASI İÇİN YİNE KAPANACAK

YOLLAR TÖREN PROVASI İÇİN YİNE KAPANACAK

KKTC’nin kuruluşunun 28’inci yıldönümünü kutlama törenlerinin provası nedeniyle, Gönyeli Çemberi ile Kıbrıs Gazetesi arasında kalan yol, trafik akışına kapatılacak.

A+A-

 

KKTC’nin kuruluşunun 28’inci yıldönümünü kutlama törenlerinin provası nedeniyle Lefkoşa’da yarın saat 08.00’den tören provasının sona ereceği saate kadar ve 15 Kasım tarihinde saat 07.30’dan itibaren törenin sona ereceği saate kadar, Gönyeli Çemberi ile Kıbrıs Gazetesi arasında kalan yol, trafik akışına kapatılacak.

 

Polisten yapılan yazılı açıklamada, belirtilen tarih ve saatlerde Yeni Organize Sanayi Bölgesine gitmek isteyen sürücüler için, Altınbaş Petrol istasyonu önündeki yol kavşağı ile Cezaevi kavşağından kontrollü olarak trafik akışı sağlanacağı bildirildi.

 

Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’dan gelecek araç sürücüleri de şehir merkezine giden yol güzergâhlarını kullanarak ulaşımlarını sağlayabilecek.

 

Prova ve tören programı nedeniyle Gazimağusa’da ise 14 Kasım saat 12.30’dan itibaren tören provasının sona ereceği saate kadar Fazıl Polat Paşa Bulvarı ve 15 Kasım saat 12.00’den itibaren törenin sona ereceği saate kadar, Fazıl Polat Paşa Bulvarı, Fevzi Çakmak Bulvarı ve İlker Karter Caddesi ile Baykal çemberi trafik akışına kapatılacak.

 

Buna göre, belirtilen tarih ve saatlerde trafik akışını engellememek için sürücülerin belirtilen yollara park etmemeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 685 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler