1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YOGA AKADEMİ KALİTELİ HİZMET SUNUYOR
YOGA AKADEMİ KALİTELİ HİZMET SUNUYOR

YOGA AKADEMİ KALİTELİ HİZMET SUNUYOR

Daha önce Yoga ve Pilates dersleri veren Didem-Damla Güçveren kardeşler yepyeni ‘Yoga Akademi’ ile daha profesyonel ve standartların üstünde derslere devam edecek

A+A-

 

 

Daha önce Yoga ve Pilates dersleri veren Didem-Damla Güçveren kardeşler yepyeni ‘Yoga Akademi’ ile daha profesyonel ve standartların üstünde derslere devam edecek. Açılışı hafta içinde yapılan akademide diyet danışmanlığı hizmeti,  güzellik merkezi ve diyet kafesiyle hizmet veriliyor.

 

Levent Özdağ

 

AKADEMİNİN AMACI

Yoga Akademi‘nin amacı yoga eğitimini bilimsel bir şekilde gerçekleştirmek, yoga tekniklerini olduğu gibi vermek, insanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını geliştirmek ve spritüel evrimine yardım etmektir. Yoga Akademi Mağusa şubesi Damla ve  Didem Güçveren tarafından açıldı. 300 metrekarelik bir spor merkezidir. İki büyük stüdyoda farklı spor aktiviteleri yapılmaktadır. İçerisinde diyet danışmanlığı hizmeti,  güzellik merkezi ve diyet kafesiyle hizmet vermektedir.

 

“İNSANLARIMIZ BİLİNÇLİ OLSUN”

Yoga Akademi ile ilgili konuşan Damla-Didem Güçveren böylesi bir akademiyi Kuzey Kıbrıs’a kazandırmanın önemli olduğunu söyledi.

 

·        Böylesi bir akademiyi ülkemize kazandırmak nasıl bir duygu?

·        Yoga akademiyi ülkemize kazandırmak gurur verici bir duygu. İnsanlara doğru, güvenli ve kaliteli eğitim vermek ve insanların bizden getirdiği memnuniyet bizim en büyük mutluluğumuzdur.

 

·        Ne tür hizmetler veriliyor ve neler yapılıyor?

·        Yoga akademinin kurucusu olan Akif Manaf’in önderliğinde orijinal yoga sistemi uygulamasıyla yoga dersleri, yoganın dışında pilates, zumba fitness, bosu cardio ve ilerleyen aylarda başlayacak olan kango jumps dersleri verilmektedir. Ayrıca çocuklar için modern dans, jimnastik ve çocuk yoga ve pilates dersleri verilmektedir.

 

·        İnsanların böyle profesyonel akademilerde eğitim alınan yerler ile diğer yoga, pilates dersi veren yerlerle farkı nedir?

·        Günümüzde popüler olmaya başlayan yoga pilates gibi sporlar artık biraz da ticarete döküldü ve düzgün eğitimi olup olmayanlar bilinçsizce bu işe başlayıp birçok insanın sakatlanmasına neden oluyorlar. Biz insanları bu sporlar hakkında gerektiği şekilde bilgilendiriyor ve takibini sağlıyoruz. Ayrıca gelen öğrencilerimiz  uluslararası bir merkezde profesyonel olarak eğitim alıyorlar ve farkını gelen öğrencilerimizin memnuniyetinden anlıyoruz.

 

·        Yoga, pilates dersi almak isteyenlerin ne yapması gerekiyor?

·        Öncelikle ciddi sağlık problemleri varsa yoga ve pilatese başlamadan önce doktorlarına danışmaları gerekiyor. Sonra profesyonel bir spor merkezinde danışacakları eğitmene kendi özel durumlarını açıklamalarını ve onlara uygun başlangıç programında yoga ve pilates derslerine  başlamalarını tavsiye ederiz.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1580 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler