1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YİRMİNCİ HAFTA GERİDE KALDI
YİRMİNCİ HAFTA GERİDE KALDI

YİRMİNCİ HAFTA GERİDE KALDI

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu, Efes Dark liglerine oynanan 20. hafta karşılaşmaları ile devam edildi.

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF ) Efes Dark liglerine oynanan 20. hafta karşılaşmaları ile devam edildi. KKDF Efes Dark Ligi Mesarya bölgesi liglerinde 20. haftaya en yakın takipçisi Dilekkaya’nın önünde maç fazlası ile lider giren İnönü Belediyesi evinde konuk ettiği güçlü rakibi Minareliköy karşısında 10-6  galip geldi. Dilekkaya ise deplasmanda oynadığı Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneğini 11-5  mağlup etti.

Son beş haftaya girildiği Mesarya Efes Dark Liginde İnönü Belediyesi ve Dilekkaya takımları arasındaki şampiyonluk mücadelesi sürüyor.

 

SÜPER LİG’DE SON HAFTAYA GİRİLDİ

KKDF Efes Dark Süper liginde şampiyonluğunu geçen haftadan ilan eden Yıldırım Northerland, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi karşısında rahat bir oyunla 16-0 galip geldi.

İkinci ve üçüncünün halen belli olmadığı Süper Ligde,  özellikle Deniz Plaza Spor Kulübü, Lapta Belediyesi ve Diamond Child takımlarının ikincilik mücadelesinde, her üç takım da haftayı galip kapatmasını bildi.

Maç fazlası ile ikinci sırada bulunan Lapta Belediyesi deplasmanda konuk olduğu Yayla spor Kulübü Talihsiz Elektirik takımını 9-7 mağlup ederken,  Deniz Plaza Spor Kulübü AYAD karşısında 12-4 galip gelmesini bildi. İkincilikte idialı bir diğer takım olan Diamond Child evinde konuk ettiği Düzkaya Spor Kulübünü 10-6 mağlup ederek ikincilik iddealarını son haftaya bıraktılar.

 

SÜPER LİGDE SON HAFTA PROGRAMI ŞÖYLE

Lapta Belediyesi – Yıldırım Spor Kulübü

UKÜ – AYAD

Deniz Plaza Spor Kulübü – Diamond Child

Düzkaya Spor Kulübü - KKDB

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 482 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler