1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YİNE TAVURİ!
YİNE TAVURİ!

YİNE TAVURİ!

Tavuri: “Parayı alamadan yakalandım, esas mağdur benim” “Tavuri” lakaplı Mustafa Serttaş, daha önceden gazeteye ev aradığı için ilan veren G.D isimli kadını dolandırmaya teşebbüs ettiği iddiasıyla yine tutuklandı. Kendisini Se

A+A-

 

 

Tavuri: “Parayı alamadan yakalandım, esas mağdur benim”

 

 “Tavuri” lakaplı Mustafa Serttaş, daha önceden gazeteye ev aradığı için ilan veren G.D isimli kadını dolandırmaya teşebbüs ettiği iddiasıyla yine tutuklandı. Kendisini Sead Oto ve Can Trading Şirketi sahibi Fazıl Can olarak tanıtan ve kadına ev vereceği gerekçesiyle tapu için 6 bin TL istediği ileri sürülen Tavuri, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme salonuna getirilmeden önce oto parkta polislere bağırıp çağıran Tavuri, baygınlık geçirdi. Elden ve ayaktan araca taşınan Tavuri, daha sonra getirildiği mahkemede yargı huzuruna çıkarıldı.

 

TAVURİ: “KADININ PARASINI ALMADIM”

Mahkeme, polis memurunun talebi üzerine, zanlı Mustafa Serttaş’a söz hakkı verdi. Zanlı Serttaş, gazetelerin kendi hayatını yazdığını, gazeteye ilan veren kadını dolandıracağına dair gazetedekilerle bahse girdiğini ileri sürdü. Bahse girmesi üzerine bu işi yaptığını iddia eden Tavuri, kadının parasını da almadığını telefon ettiği için esas mağdurun kendisi olduğunu iddia etti.     

 

3 GÜN TUTUKLULUK

Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin, polis memurunun talebini dikkate alarak, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlı Mustafa Serttaş’ın 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Ayrıntılar bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1087 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler