1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Yine kadına şiddet… Bu kez Girne…
Yine kadına şiddet… Bu kez Girne…

Yine kadına şiddet… Bu kez Girne…

Lapta’da 5 yıllık eşini ciddi şekilde darp eden zanlı I.Z. tutuklandı, mahkemede “Aile arası bir olay… Pişanım… Sorunu karımla konuşup, çözebiliriz” dedi.

A+A-

Lapta’da 5 yıllık eşini ciddi şekilde darp eden zanlı I.Z. tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile iligli olarak şahadet veren Polis memuru Bayram Albayrak olayla ilgili bulguları aktardı.

Albayrak huzurda bulunan zanlının 11 Ocak tarihinde saat 23.30 raddelerinde Lapta'da bulunan bir site içerisinde birlikte yaşadığı eşi N.K’yi kendisini daha önceden tutuklattırdığı elleri ve ayakları ile vücudunun muhtelif yerlerine vurduktan sonra masa üzerinde bulunan televizyon kumandasını başına vurmak suretiyle ciddi bir şekilde darp ettiğini söyledi.

 Polis mesele ile ilgili şikayetin gelmesi üzerine zanlının tutuklandığını ve aleyhine bir soruşturma başlatıldığını belirtti.

Polis memuru Albayrak zanlının henüz gönüllü ifade vermediğini alınması gereken ifadeler olduğunu belirterek ilk etapda zanlının 1 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Zanlı “Konuşup çözebiliriz” dedi

Polis şahadeti üzerine söz alan zanlı bu durumun aile arası bir olay olduğunu pişman olduğunu aralarındaki sorunu karısı ile konuşup çözebileceklerini söyledi.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Mesut Mesutoğlu zanlının soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Bu haber toplam 1220 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler