1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YİNE AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİK
YİNE AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİK

YİNE AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİK

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR! Girne’de önceki gece iki aracın çarpışması sonucu kaza meydana geldi. Aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu gerçekleşen kazada Girne’de önceki gece aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu iki aracın çarpışması sonucu meydana g

A+A-

 

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR!

 

Girne’de önceki gece iki aracın çarpışması sonucu kaza meydana geldi. Aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu gerçekleşen kazada Girne’de önceki gece aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen ve büyük çapta maddi hasarla sonuçlanan kazada, LK 659 plakalı araç sürücüsü Alper Demircanlı yaralanarak Lefkoşa Dr. Burhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaza, saat 00.30 raddelerinde Semih Sancar Caddesi üzerinde Girne çemberine doğru aşırı süratli seyreden LK 659 plakalı araç sürücüsü Alper Demircanlı direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı yönden gelen ve LJ 769 plakalı araç sürücüsü Galip Zengin’e çarpmasıyla meydana geldi.

Şans eseri ciddi bir yaralanmanın gerçekleşmediği kazada büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, LK 659 plakalı araç sürücüsü Alper Demircanlı yaralandı ve Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak ortopedi servinde müşahede altına alındı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1650 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler