1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YILLAR SONRA YENİDEN
YILLAR SONRA YENİDEN

YILLAR SONRA YENİDEN

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında Play Out ve Play Off müsabakaları ile Yükselme Birinci Lig Doğu ve Batı Grupları’nda oynanacak maçların programı ve bu maçları yönetecek hakemler belli oldu. Haftanın dikkat çekici k

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında Play Out ve Play Off müsabakaları ile Yükselme Birinci Lig Doğu ve Batı Grupları’nda oynanacak maçların programı ve bu maçları yönetecek hakemler belli oldu. Haftanın dikkat çekici karşılaşmalarından bir tanesi olan Mağusa Türk Gücü – Küçük Kaymaklı karşılaşmasının, bir süredir zemininde sentetik çim çalışması yapılan tarihi Canbulat Stadı’nda oynanmasına karar verildi. Bu önemli karşılaşmada Mehmet Sezener düdük çalacak.

Haftanın programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:

 

Yarın

Telsim Süper Lig

Canbulat Stadı: Mağusa T.G. – K.Kaymaklı (Mehmet Sezener)

Girne 20 Temmuz Stadı: Doğan T.B. – Lefke (Hakan Muhtaroğlu)

Yakup Özorun Stadı: B.Bağcıl – Cihangir (Murat Sapsızoğlu)

Göçmenköy Stadı: Göçmenköy – Çetinkaya (Savaş Tilki)

 

Telsim Birinci Lig

Osman E. Mehmet Stadı: Y.Boğaziçi – Ozanköy (Serkan Durmaz)

Hamitköy Stadı: Hamitköy – Çanakkale (Olkan Özyanık)

Serdarlı Sahası: Serdarlı – Binatlı (Emre Öztaşlı)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Play – Off

Mehmetçik Sahası: Gençler Birliği – Dipkarpaz (Mehmet Malek)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Play – Out

Mormenekşe Stadı: Maraş – Akova (Serkan Şimşek)

Çanakkale Stadı: Dörtyol – Mutluyaka (Ali Özgül)

 

Birinci Yükselme Ligi Doğu Grubu

Nergisli Sahası: Geçitkale - Civisil (Osman Küçük)

Çayönü Sahası: Çayönü - İncirli (ÖMER DOĞRU )

Ötüken Sahası: Ötüken – Paşaköy (Evren Karademir)

Alaniçi Sahası: Alaniçi – Ergazi (Timur E. Bodi)

Esentepe Stadı: Bahçeli – Beyarmudu (Fedlan Kılıçaslan)

 

Pazar

Telsim Süper Lig

Çataköy Nihat Bağcıer Stadı: Düzkaya – Lapta (Ecvet Kanatlı)

Gönyeli Stadı: Gönyeli Türk Ocağı (Kerem Eran)

Atatürk Stadı: Yenicami – Tatlısu (Osman Özpaşa)

 

Telsim Birinci Lig

Mehmet Ali Toker Stadı: Türkmenköy – Görneç (Ulus Sediral)

Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dumlupınar – Mormenekşe (Gökhan Koşer)

Güzelyurt Zafer Stadı: Baf Ü.Y. – G.Gücü (Aziz Dayı)

Esentepe Stadı: Esentepe – A.Yeşilova (Fehim Dayı)

 

İkinci Lig Batı Play-Off

Girne 20 Temmuz Stadı: Değirmenlik – Gaziveren (Utku Hamamcıoğlu)

Zümrütköy Sahası: Ağırdağ – Doğancı (Alkın Gedikoğlu)

 

İkinci Lig Batı Play-Out

Alsancak Stadı: Karşıyaka – Girne Halk Evi (Hüda Özenen)

 

Birinci Yükselme Ligi Batı Grubu

Akçay Sahası: Akçay – Ortaköy (Ömer Ateş)

Dikmen Sahası: Dikmen Gücü – Gaziköy (Ali Özer)

Yılmazköy Sahası: Yılmazköy – Zümrütköy (Irmak Emin)

Karaoğlanoğlu Sahası: Karaoğlanoğlu – Minareliköy (Necmi Bulut)

Gayretköy Sahası: Gayretköy  - Kozan (Tufan Çerçioğlu)

 

Not: A takım maçları 14.30, U 19 maçları 12.00 ve Yükselme Ligi maçları 10.30’da başlayacak

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 780 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler