1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YILDIZ HENTBOLCULAR İZMİR YOLCUSU
YILDIZ HENTBOLCULAR İZMİR YOLCUSU

YILDIZ HENTBOLCULAR İZMİR YOLCUSU

KKTC Yıldız Hentbol kız ve erkek takımları İzmir ve Aydın’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Yıldızlar Hentbol Finalleri’ne katılmak üzere bugün İzmir’e gidecek

A+A-

 

 

KKTC Yıldız Hentbol kız ve erkek takımları 12-18 Mayıs tarihleri arasında İzmir ve Aydın’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Yıldızlar Hentbol Finalleri’ne katılmak üzere bugün İzmir’e gidecek. Saat 15.00’te havayolu ile adadan ayrılacak olan yıldızlar final grubu karşılaşmaları yarın başlayacak ve grubunda ilk iki sırayı alacak olan takımlar Türkiye şampiyonluğu için mücadele edecekler.

Erkek takımımız İzmir’deki grupta mücadele ederken, kız takımımız maçlarını Aydın grubunda oynayacak. Finaller öncesi Adana Grubu’nda mücadele eden takımlarımız gruplarında ikinci olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmışlardı. Türkiye finallerinde mücadele edecek olan kız takımımız 15, erkek takımımız 14 sporcudan oluşurken her iki takımın başında 2 antrenörden görev yapacak. Türkiye Yıldızlar Hentbol Şampiyonası’na ilk kez katılan takımlarımızın hedefi çok zorlu rakiplerin mücadele ettiği final grubundan çıkarak ilk 8 içerisinde iyi bir yer elde etmek.

 

Yıldız Hentbol kafilesi şu isimlerden oluşuyor:

Kafile Başkanı: Cemil Garip

Yıldız Kız Takımı

Antrenörler: Naciye Erdoğan, Onur Yüksel

Sporcular: Çağla Ergin, Nejla Şahbaz, Şerife Güleş, Ezgi Yılmaz, Seniha Takatuka, Aliye Burkay, Aysu Manecioğlu, Simge Barut, Sevgi Şengün, Şebnem Hızlıer, Emine Bayar, Rabia Betil Çamlı, Büşra Çete, Sena Özşen, Hatice Güler

 

Yıldız Erkek Takımı

Antrenörler: Ahmet Behlül, Koray Bürüncük

Sporcular: Şemsi Yıldırım, Mustafa Karahasan, İbrahim Öksüzoğluları, Arda Kansu, Önder Dereli, Fehim Kadıoğlu, Mehmet Karlıtaş, Erdoğan Işık, Sonalp Kande, Mehmet Altıntaş, Kemal Topaloğlu, Deniz Satılmış, Umut Avşar, Berkman Ayalılar.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler