1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YILDIZ ERKEKLER HAVLU ATTI
YILDIZ ERKEKLER HAVLU ATTI

YILDIZ ERKEKLER HAVLU ATTI

Hentbol Yıldızlar Türkiye Şampinası finalleri için İzmir’e giden Hentbol Yıldız Erkek Karması, oynadığı iki karşılaşmadan mağlup olarak şampiyonaya veda etti

A+A-

 

 

Hentbol Yıldızlar Türkiye Şampinası finalleri için İzmir’e giden Hentbol Yıldız Erkek Karması, oynadığı iki karşılaşmadan mağlup olarak şampiyonaya veda etti

 

Kuzey Ertopaloğlu- İzmir

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından organize edilen Hentbol Yıldızlar Türkiye Şampiyonası finallerine katılan Yıldız Karmamız grup maçlarını kaybederek elendi.

Geçtiğimiz hafta Adana’da yapılan elemelerde grubunu 2’nci tamamlayarak Türkiye Şampiyonası Finallerinde mücadele etmeye hak kazanan Yıldız Erkek Hentbol karmamız İzmir’de oynadığı grup maçlarında başarılı olamadı ve yarı finale çıkamadan elendi.

İzmir’deki şampiyonada C grubunda mücadele eden Yıldız Erkek Hentbol Karmamız ilk olarak karşılaştığı İstanbul CENT Kolejine 52 – 13, ikinci olarak karşılaştığı Ankara TED Kolejine ise 41 – 23 mağlup oldu ve elendi.

KKTC Yıldız Hentbol karmamızın kafilesi bugün akşam İzmir’den adaya dönecek.

 

HAKEMLERİMİZ MAÇ YÖNETTİ

Türkiye Yıldız Erkek Hentbol Finallerine katılan hakemlerimiz Tolga Kınacı ve Halim Güdenoğlu ikilisi ise açılış maçı olan Samsun – Bursa Nilüfer karşılaşmasını yönetti. Hakemlerimizin açılış karşılaşması olan ilk müsabakadan itibaren finallerdeki üstün ve başarılı yönetimleri ile dikkat çekerken, Türkiye Hentbol Federasyonu Hakem Gözlemcileri tarafından da tam not aldılar.

Bu yönetim neticesinde dün oynanan İzmir Bucaspor ile Sinop spor arasındaki kritik çeyrek final maçında görev aldılar. Hakem çiftimizin Türkiye Hentbol Yıldız Finalleri sonuna kadar  kalan maçlarda da görev alarak ülkemizi bu şampiyonada temsil edecekler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 520 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler