1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YILDIZ BİSİKLETÇİLERİN YOĞUN MESAİSİ
YILDIZ BİSİKLETÇİLERİN YOĞUN MESAİSİ

YILDIZ BİSİKLETÇİLERİN YOĞUN MESAİSİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Balıkesir Kurtuluş Gençler ve Yıldızlar Bisiklet Turu’na katılacak KKTC Bisiklet Kafilesi, yarışa her gün 80 km pedal çevirerek hazırlanıyor. KKTC’den ayrılacakları gün olan 6 Eylül 2011, Sal

A+A-

 

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Balıkesir Kurtuluş Gençler ve Yıldızlar Bisiklet Turu’na katılacak KKTC Bisiklet Kafilesi, yarışa her gün 80 km pedal çevirerek hazırlanıyor.

KKTC’den ayrılacakları gün olan 6 Eylül 2011, Salı gününe kadar her sabah 07.30’dan 10.00’a kadar 80 km. pedal çevirerek yarışa hazırlandıklarını belirten KKTC Yıldızlar Bisiklet Takımı Antrenörü Zihni Üney, yarışın zor geçeceğini söyledi.

Konya Şeker, Brisa gibi Türkiye’nin profesyonel takımları yanında Bulgaristan ve Ermeni’den de profesyonel takımların katılacağı yarışın 80 km yol yarışı ve kriteryum yarışı olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleşeceğini belirten Üney, “7,8 ve 9 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek yarışta, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Zihni Üney ve Abdullah Tel’in yönetici olarak görev yapacakları KKTC Bisiklet Kafilesi’nde Soner Akbaş, Arda Alibaba, Hüseyin Topal ve Ali Bostancı sporcu olarak görev yapacaklar.

6 Eylül 2011, Salı günü Türkiye’ye gidecek olan KKTC Bisiklet Federasyonu Kafilesi, 10 Eylül 2011, Cumartesi günü adaya dönecek.

 

Bu haber toplam 538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler