1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YİĞİTCANLI TÜRKİYE ELENDİ
YİĞİTCANLI TÜRKİYE ELENDİ

YİĞİTCANLI TÜRKİYE ELENDİ

Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda 4x100 metrede atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu’nun da yer aldığı Türkiye Bayrak Milli Takımı yarı finali geçemedi. Helsinki Olimpiyat Stadyumu'nda devam eden şampiyonanın dün sabah seansında Türkiye Erkek Milli Takımı, 4

A+A-

 

 

Helsinki'de düzenlenen Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda, 4x100 metrede sporcumuz Yiğitcan Hekimoğlu’nun da bulunduğu Türkiye Bayrak Milli Takımı 41.42'lik derecesiyle sonuncu olarak elendi

 

Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda 4x100 metrede atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu’nun da yer aldığı Türkiye Bayrak Milli Takımı yarı finali geçemedi.

Helsinki Olimpiyat Stadyumu'nda devam eden şampiyonanın dün sabah seansında Türkiye Erkek Milli Takımı, 4x100 metre bayrak yarışlarında mücadele etti.

İki seriden oluşan yarı final yarışlarında, serilerini ilk 3 sırada bitiren ve en iyi 2 dereceyi elde eden takımlar finale yükseldi.

Yiğitcan Hekimoğlu, Birol Yıldırım, Aykut Ay ve Furkan Şen'den oluşan milli takım, 41.42'lik derecesiyle serisinde yedinci sırada yer alarak finalde yarışma hakkını elde edemedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 552 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler