1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YİĞİTCAN’IN BİR HAFTASI VAR
YİĞİTCAN’IN BİR HAFTASI VAR

YİĞİTCAN’IN BİR HAFTASI VAR

Elit atletlerimizden Yiğitcan Hekimoğlu, önümüzdeki günlerde kontrol amaçlı Ankara’ya gidecek. ENKA ile Türkiye şampiyonluğunu elde ettikten sonra antrenörü Celal Keleş’in bir haftalık bir izin verdiği Yiğitcan, bu süre zarfında hem dinlenec

A+A-

 

 

 

Antrenörü Celal Keleş’in bir haftalık bir izin verdiği Yiğitcan, bu süre zarfında hem dinlenecek hem de yoğun geçen sezonda yaşadığı ufak sakatlıkların tedavisini devam ettirecek

 

Elit atletlerimizden Yiğitcan Hekimoğlu, önümüzdeki günlerde kontrol amaçlı Ankara’ya gidecek.

ENKA ile Türkiye şampiyonluğunu elde ettikten sonra antrenörü Celal Keleş’in bir haftalık bir izin verdiği Yiğitcan, bu süre zarfında hem dinlenecek hem de yoğun geçen sezonda yaşadığı ufak sakatlıkların tedavisini devam ettirecek.

 

KELEŞ: “YORGUNLUK ATACAK”

Yoğun geçen sezonun ardından Yiğitcan’a izin verdiğini belirten Celal Keleş, “Ağır sezonun yorgunluğunu atması için bir haftası var” derken bu kısa arayı hem tedavi hem de tatil ile değerlendireceğini belirtti.

Antrenör Celal Keleş, Yiğitcan’ın ciddi sakatlığının olmadığını, sadece çok yüklü bir sezon geçirdiği için kontrol amaçlı Ankara’ya gideceğini belirtti.

Keleş önümüzdeki sezonun zor geçeceğinin altını çizerken Yiğitcan’ın artık büyükler kategorisinde yarışacağını, bu doğrultuda yeni sezonda daha çok çalışmaları gerektiğini vurguladı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 616 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler