1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Yiğitcan, Estonya’da finalde
Yiğitcan, Estonya’da finalde

Yiğitcan, Estonya’da finalde

Estonya’da gerçekleşmekte olan “Avrupa Gençler Şampiyonası”nda mücadele eden başarılı atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu, 100 metrede finale kaldı. Türkiye Milli Takımı adına Estonya’da yarışan Yiğitcan, dün 100 metrede serisinde 10.71

A+A-

 

Yiğitcan, Estonya’da finalde

 

 

·        Estonya’da “Avrupa Gençler Şampiyonası”nda Yiğitcan Hekimoğlu, dün 100 metrede serisinde 10.71 koşarak ikinci olurken, finalde yarışma hakkını elde etti. Yiğitcan, bugün finalde madalya için mücadele edecek

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Estonya’da gerçekleşmekte olan “Avrupa Gençler Şampiyonası”nda mücadele eden başarılı atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu, 100 metrede finale kaldı.

Türkiye Milli Takımı adına Estonya’da yarışan Yiğitcan, dün 100 metrede serisinde 10.71 koşarak ikinci olurken, finalde yarışma hakkını elde etti. Yiğitcan bugün finalde madalya için mücadele edecek.

Estonya’da bulunan Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç ile yaptığımız görüşmede, ilk kez böylesine bir şampiyonada yarışıldığını ve Yiğitcan’in finale kalmasının gurur verici olduğunu söyledi.

Doğaç, bugün yapılacak finalde Yiğitcan’ın 10.50 derecenin altında bir derece yaptığı takdirde madalya şansının yüksek olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 535 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler