1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YETER ARTIK, ANALAR AĞLAMASIN!
YETER ARTIK, ANALAR AĞLAMASIN!

YETER ARTIK, ANALAR AĞLAMASIN!

Mağusa Mahkemesi’nde, dün çaresiz bir annenin feryatları yankılandı. Uyuşturucu suçundan tutuklanıp teminat için mahkemeye çıkarılan Çağrı Kılınç isimli genç, ödeyemeyeceği bir miktar olan 3 bin TL’lik teminata bağlanınca mahkemede sinir krizi

A+A-

 

 

 

Mağusa Mahkemesi’nde, dün çaresiz bir annenin feryatları yankılandı. Uyuşturucu suçundan tutuklanıp teminat için mahkemeye çıkarılan Çağrı Kılınç isimli genç, ödeyemeyeceği bir miktar olan 3 bin TL’lik teminata bağlanınca mahkemede sinir krizi geçirdi. Uyuşturucu müptelası olduğu bilinen gencin, “Ben hastayım” diyerek kendini yerden yere vuruğunu gören annesi daha fazla dayanamadı ve o da kendinden geçerek yere düştü. Yerde sürünerek birbirlerine sarılıp ağlayan ana-oğlun çaresizliği yürekleri dağladı.

Halk arasında “Bonzai” olarak bilinen sentetik cannabinoid türü 3 gram uyuşturucu maddeyi 100TL karşılığında 2 kişiye vermekten tutuklanan Çağrı Kılınç, dün teminat için mahkemeye çıkarıldı. Yargıç, zanlının 3 bin TL ödeyip yargılanıncaya kadar serbest kalmasını emretti. Ne, annesinde ne de aile yakınlarında 3 bin TL olmaması nedeniyle Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesi gereken genç zanlı isyan etti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2205 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler