1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YETENEK AVCILARINA SERTİFİKALARI VERİLDİ
YETENEK AVCILARINA SERTİFİKALARI VERİLDİ

YETENEK AVCILARINA SERTİFİKALARI VERİLDİ

YDÜ’nün yaz okulu sertifika töreni muhteşem bir final ile sona erdi

A+A-

 

 

 

 

Yakın Doğu Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 18 haziran tarihinde başlayan “Yetenek avcıları” yaz okulu sertifika tören yapıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Yetenek Avcıları Tam Gün Yaz Okulu geçtiğimiz Çarşamba gecesi muhteşem bir törenle sona erdi.

Bu sene 7’ncisi düzenlenen “Yetenek avcıları” yaz okulu 18 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yetenek Avcıları tam gün yaz okulunda sportif dersler olarak, basketbol, yüzme, tenis, jimnastik ve dans dersleri, zihinsel etkinlik olarak ingilizce, bilgisayar, satranç, yaratıcı drama dersleri, haftanın bir günü kampüs dışı gezi programlarıyla sinema programlarının içerisinde olduğu dopdolu bir yaz okulu tüm coşkusuyla önceki senelerde olduğu gibi öğrencilerin keyif almaları ve keyif alırken öğrendikleri bir ortam sağlanmış oldu.

Sertifika töreninde YDÜ Sağlık, Kültür, ve Spor daire başkanı Hakan Atamtürk ile Spor Dairesi Koordinatörü Süleyman Göktaş’ın yaptıkları konuşmaların ardından öğrenciler dans gösterisi yaptılar. Daha sonra öğrencilerin 1 ay boyunca yaptıklarını gösteren slayt gösterisi, eğitmenler ve öğrencilerin sertifikalarını almaları ve kapanış kokteyli ile tören sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 477 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler