1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YETENEK AVCILARI SEZONU AÇIYOR
YETENEK AVCILARI SEZONU AÇIYOR

YETENEK AVCILARI SEZONU AÇIYOR

YDÜ Yetenek Avcıları tam gün yaz okulunun 7’ncisi 18 Haziran – 18 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacak.

A+A-

 

Yakın Doğu Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 6- 12 yaş grubu öğrencilerinin yaz tatillerinde dinlenirken eğlenmeleri, spor ve sanat dallarındaki becerilerini geliştirmeleri amacıyla YDÜ Yetenek Avcıları tam gün yaz okulunun 7’ncisi 18 Haziran – 18 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacak.

Sadece Yakın Doğu İlkokulu öğrencileriyle sınırlı kalmayıp dışarıya da açılan yaz okulundaki en büyük amaç geniş kitlelere ulaşıp buradan çıkacak olan yetenekli çocukları tespit etmek ve çocukların yaz tatillerini hem eğlenerek hem de kendilerine özgü yeteneklerini ortaya çıkarabilmektir.

Yakın Doğu Üniversitesi Yetenek Avcıları tam gün yaz okulunda geziler ( piknik, bowling, aqua-park,  deniz vb.) sinema gösterileri, futbol, basketbol, step-aerobik, tenis, yüzme, masa tenisi, cimnastik, dans gibi sportif etkinliklerin yanı sıra bilgisayar, satranç, yaratıcı drama, ingilizce gibi zihinsel aktivitelerinde içinde bulunduğu dopdolu bir yaz okulu olacaktır.

Ayrıca çocukların yaş grupları dikkate alınarak kendi becerilerini sergiliyebilecekleri turnuvalarla, motorik özelliklerin gelişimi ve eğlenmeleri amaç edinilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 541 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler