1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YERLİLERDEN VAZGEÇEBİLİRİZ'
YERLİLERDEN VAZGEÇEBİLİRİZ

'YERLİLERDEN VAZGEÇEBİLİRİZ'

Geçtiğimiz sezon, Efsane Çetinkaya’ya beş yıl aradan sonra Süper Lig şampiyonluğunu kazandıran başarılı Teknik Direktör Turan Altay, 2012-2013 sezonunda Çetinkaya’nın hedefinin yine şampiyonluk olduğunu söyledi. Çetinkaya’nın başka hed

A+A-

 

 

Çetinkaya astronomik transfer ücretlerinden şikayetçi

 

 

 

Necmi Belge

 

Geçtiğimiz sezon, Efsane Çetinkaya’ya beş yıl aradan sonra Süper Lig şampiyonluğunu  kazandıran başarılı Teknik Direktör Turan Altay, 2012-2013 sezonunda Çetinkaya’nın hedefinin yine şampiyonluk olduğunu söyledi.

Çetinkaya’nın başka hedefi olamayacağını ifade eden Altay, mevcut kadronun bir-iki takviyeyle yine şampiyon olacağını iddia etti.

 

SEZON AÇILIŞI 2 TEMMUZ’DA

 

Sezonu 2 Temmuz 2012 Pazartesi günü açacaklarını belirten Altay, Temmuz ayı içerisinde Kıbrıs’ta beş günlük bir kamp düşündüklerini, Ağustos ayı içerisinde de muhtemelen Türkiye’de bir kamp planladıklarını söyledi.

 

ASTRONOMİK BEDELLER TRANSFERE ENGEL

 

Transferler konusunda ise yakınarak konuşan Altay, yerli futbolculardan yapmak istedikleri transferlerin adeta el yaktığını ve bu nedenle yerli futbolcu transferinden vazgeçebileceklerini söylerken, iki yabancı futbolcu alarak transferi kapatacaklarının altını çizdi.

Geçtiğimiz sezon, Düzkaya’da oynayan Sherman ile anlaştıklarını anımsatan Altay, ikinci yabancı haklarını TC kökenli bir orta saha futbolcusu ile tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 582 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler