1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YERLİ OLMAZSA YABANCI HOCA'
YERLİ OLMAZSA YABANCI HOCA

'YERLİ OLMAZSA YABANCI HOCA'

Küçük Kaymaklı’ya son iki yıllık başkanlık dönemine bir Süper Lig şampiyonluğu ve bir Federasyon Kupası ikinciliği kazandıran Ali Başman yeni döneme hızlı bir şekilde hazırlanıyor. Bu bağlamda, bir süre önce yeniden 24 mayısta gerçekleşecek Genel K

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı’nın Perşembe günü gerçekleşecek olan genel kurulunda aday olduğunu bir süre önce açıklayan Ali Başman, son günlerde yazılı ve görsel basında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Genel kurulun ardından teknik adam konusunda önce yerli bir isimle anlaşma zemini arayacaklarını, olmazsa yurt dışından kariyerli bir teknik adamı takımın başına getirmek için çalışacaklarını söyledi

 

Necmi Belge

 

Küçük Kaymaklı’ya son iki yıllık başkanlık dönemine bir Süper Lig şampiyonluğu ve bir Federasyon Kupası ikinciliği kazandıran Ali Başman yeni döneme hızlı bir şekilde hazırlanıyor.

Bu bağlamda, bir süre önce yeniden 24 mayısta gerçekleşecek Genel Kurul’da Küçük Kaymaklı başkanlığına adaylığını açıklayan Ali Başman, iş seyahatinde olduğu İtalya’nın Milano şehrinden YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulundu. Başman yazılı ve görsel medyada Küçük Kaymaklı ile ilgili çıkan transfer haberlerinin gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Başman Süper Lig ekiplerinden bazı futbolcuları transfer edecekleri ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını söylerken, bu haberlerin doğru olmadığının altını çizdi

 

“ÖNCE YERLİ, OLMAZSA KARİYERLİ BİR YABANCI TEKNİK DİREKTÖR”

Başkan Başman, 24 Mayıs 2012 Perşembe günü olağan genel kurulları olduğunu anımsattıktan sonra, gerek teknik adam, gerek futbolcu transferinin o zaman gündeme geleceğini belirtti.

Teknik adam konusunda titiz bir araştırma yaptıklarını dile getiren Başman, önce bir yerli teknik adam ile anlaşma yoluna gideceklerini, olmazsa kariyerli bir yabancı teknik direktörü takımın başına getireceklerini vurguladı.

Transfer konusundaki sorumuza da yanıt veren Başman, önce takımın başına getirilecek teknik direktörün belirleneceğini ve hoca ile istişare halinde transferi gündeme getirceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1119 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler