1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİDÜZEN, K.T. ORTOPEDİK ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ’NE KATKIDA BULUNDU
YENİDÜZEN, K.T. ORTOPEDİK ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ’NE KATKIDA BULUNDU

YENİDÜZEN, K.T. ORTOPEDİK ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ’NE KATKIDA BULUNDU

YENİDÜZEN Yayın Koordinatörü Tayfun Çağra katkı çekini, K.T. Ortopedik Özürlüler Derneği adına Yaşar Onur’a verdi

A+A-

 

 

 

YENİDÜZEN, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne katkıda bulundu. 14 Kasım’da hayata gözlerini yuman dernek başkanı Mustafa Çelik’in ardından başlattığı projelerini bitirebilmek için şimdi dernek yöneticileri ve çalışanları büyük çaba harcıyorlar.

Ortopedik Özürlüler Derneği binası yanında AB katkılarıyla başlatılan spor salonu şimdi çeşitli kesimlerden maddi destek bekliyor. YENİDÜZEN de bu bağlamda derneğe katkıda bulunurken YENİDÜZEN Yayın Koordinatörü Tayfun Çağra katkı çekini, K.T. Ortopedik Özürlüler Derneği adına Yaşar Onur’a verdi. Çağra, Mustafa Çelik’in sadece dernek için değil, bütün toplum için büyük bir kayıp olduğunu dile getirdi ve Çelik’in engelli veya engelsiz herkesin bir şeyler üretmek için gayret göstermesi halinde hedeflerini gerçekleştirebileceğini gösterdiğini söyledi. Tayfun Çağra, Mustafa Çelik’in başlattığı ve gündeme getirilecek başka projelerin de dernek yöneticileri tarafından gerçekleştirilmesinin Çelik’i de mutlu edeceğinin altını çizdi.

Dernek adına katkı çekini teslim alan Yaşar Onur ise derneklerinin güler yüzünü ve üretken insanını kaybettiklerini söyledi ancak Çelik’in hayallerinin gerçekleşmesi için de bütün gayretlerini ortaya koyacaklarını dile getirdi.      

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1198 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler