1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YENİDEN YAPILANACAĞIZ'
YENİDEN YAPILANACAĞIZ

'YENİDEN YAPILANACAĞIZ'

Yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından toparlanma sinyalleri veren Mağusa Türk Gücü’nde başkanlığa seçilen Altunay Fahri, yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Yenidüzen’e açıklamalarda bulundu. “FUTBOLCULAR KULÜPLERİNE BAĞLIR

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü Kulübü Başkanı Altunay Fahri yaşanan sıkıntılı günlerin ardından toparlanma yolunda ilerlediklerini ve kulübü yeniden yapılandırmak için çalıştıklarını söyledi. Ligin ilk haftasında kendi sahalarında Türk Ocağı’nı konuk edeceklerini belirten Fahri “3 puanla başlamak istiyoruz” dedi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından toparlanma sinyalleri veren Mağusa Türk Gücü’nde başkanlığa seçilen Altunay Fahri, yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Yenidüzen’e açıklamalarda bulundu.

 

“FUTBOLCULAR KULÜPLERİNE BAĞLI”

Yaşanan sıkıntılar sonrasında kulübün anahtarını Kaymakamlığa vermekten döndüğünü ve artık bu düşüncesinin olmadığını belirten Fahri, yönetimde bulunan genç arkadaşların desteği ile MTG’yi yürütme kararı aldıklarını dile getirdi. Takımı düzenlemek ve Mağusalılarla buluşturmak için uğraş verdiklerini dile getiren Fahri, futbolcular ile toplantılar yaptıklarını, hepsinin kulübüne bağlı oyuncular olduğunu belirtti.

Yeni sezon öncesi takımdan birçok oyuncunun ayrıldığını hatırlatan Fahri, transfer döneminde takıma takviyeler yaptıklarını söyledi. Alt yapıdan 4 futbolcuyu kadroya dahil ettiklerini belirten Fahri, 12 yıldır kulübe alt yapıda hizmet veren Ahmet Ogan’ın takımın başına getirilmesinin önemli olduğunun altını çizdi.

 

“ESKİ GÜNLERE DÖNECEĞİZ”

Her kulübün hedefinin her zaman şampiyonluk olduğunu ancak kendilerinin kulübü yeniden yapılandırmak istediklerini söyleyen Fahri, “Tarihi şanlı şampiyonluklar ve kupalarla dolu kulübü eski günlerine yeniden getireceğiz” diye konuştu. Mağusalı iş insanlarını ve kulübü sevenleri ziyaret ettiklerini belirten Fahri, onlardan katkı koymaklarını istediklerini sözlerine ekledi.

Kurumsallaşma adına ülkemizde Küçük Kaymaklı’yı takdir ettiğini söyleyen Fahri, kendilerinin bu doğrultuda projeleri olduğunu, yurt dışından gelen kulüplere birçok arazi verildiğini söyledi. Sponsor konusunda da sıkıntılar çekmelerine rağmen “Bu kulübü yürüteceğiz” diyen Fahri kesinlikle eski günlere döneceklerini söyledi.

 

“3 PUANLA BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Yeni sezonun ilk haftasında oynayacakları Türk Ocağı maçına değinen Fahri, “Mağusalılar kulüplerine sahip çıkacaklar. Seyircilerimizin sahaya gelip yapacakları tezahüratlarla 3 puanı alarak lige başlamak istiyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler