1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİCAMİ'DE GENEL KURUL GÜNÜ
YENİCAMİDE GENEL KURUL GÜNÜ

YENİCAMİ'DE GENEL KURUL GÜNÜ

Kurumsallaşma ve istikrarlı yönetim konusunda ileriye doğru adımlar atan Yenicami'de yeni yönetim belirleniyor. Yenicami Ağdelen Kulübü bu akşam kulüp lokalinde gerçekleşecek genel kurulda 2 yıl boyunca görev yapacak yönetimini belirleyecek. Yeni Yöneti

A+A-

 

 

KANER TEK ADAY... Yenicami Ağdelen Kulübü’nde yeni yönetimin belirleneceği genel kurul bu akşam gerçekleşiyor. Başkanlığa aday tek isim Kaan Kaner olurken, yeni yönetim kurulu listesinde 23 isim yer alıyor

 

Kurumsallaşma ve istikrarlı yönetim konusunda ileriye doğru adımlar atan Yenicami'de yeni yönetim belirleniyor.

Yenicami Ağdelen Kulübü bu akşam kulüp lokalinde gerçekleşecek genel kurulda 2 yıl boyunca görev yapacak yönetimini belirleyecek. Yeni Yönetim Kurulu listesinde 23 isim bulunurken, önceki yönetimde yer alan Abdullah Uluçan yeni yönetimde yer almayacak.

Geçtiğimiz yıl faaliyet alanlarını genişleten 19 yıl aradan sonra Basketbol şubesini de açan YAK, seçilecek olan yeni yönetimi ile birlikte "adil oyun ve başarı" ilkesinden hareketle, yeni sezona hazırlanacaktır denildi.

 

CAMİAYA ÇAĞRI

Yenicami Ağdelen Kulübü basın bürosu aracılığı yaptığı çağrıda 29 Mayıs akşamı tüm Yenicami taraftarlarını ve kulüp üyelerini yeni yönetim kurulunun seçiminde kulüp lokalinde birlikte olmaya çağırdı.

Yenicami Ağdelen Kulübü çağdaş yönetim anlayışı gereği üyelerine karşı şeffaf ve hesap verebilirlik ilkelerinin benimsendiği belirtilen açıklamada, taraftarların ve üyelerin yönetimi denetleyebilecekleri en uygun ortamın genel kurul olduğu belirtilerek, gücümüzü aldığımız yer, büyük Yenicami’nin genel kuruludur denildi.

Aday isimler:

 

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİNDE 23 İSİM

48 saat önceden listelerin asılması gereken Yenicami Ağdelen Kulübünde, tek başkan adayı olarak Kaan Kaner ve Yönetim Kurulu listesi bu akşam kulüp üyelerinden onay isteyecek:

Yeni Yönetim Kurulu aday listesi: Kaan Kaner, Enver Kahveciler, Murat Arar, Bülent Avcan, Ersoy Bullici, Mehmet Keski, Gökhan Necipoğlu, Ayşe Kaymak, Cenk Soydan, Umut Biray, Mehmet Harmancı, Serhat Kotak, Selçuk Zekai, Mehmet Paşa, Hüseyin Direktör, Ulus Nasiroğlu, Ali Vehit, Ahmet Zekai, Okay Perçinci, Serhan Kaner, Mesut Ener, Salahi Cağman, Derviş İnceer.

 

KANER: “KULÜP KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURANA KADAR BURADAYIZ”

Bu akşam gerçekleşecek genel kurulda başkanlığa tek aday Kaan Kaner yeni yönetimde Abdullah Uluçan’ın bulunmayacağını, yoğun işleri nedeniyle kulübe dışardan maddi ve manevi destek vereceğini belirtti.

Üç yıl önce geldikleri görevi en az 5 yıl sürdürmek istediklerini belirten Kaner, kulübe kalıcı yatırımlar yapmak istediklerini, Yenicami’nin kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya sahip olana kadar görevde olacaklarını söyledi.

 

“YENİ ŞUBELERLE SPORCU SAYISINI ARTTIRMAK HEDEFİNDEYİZ”

Birkaç tane yeni projeleri olduğunu söyleyen Kaner, Yusuf Kaptan Sahası’nın sentetik zemin ihalesinin dün başladığını belirtti. Basketbolda bayan takımı kurma düşüncelerinin olduğunu söyleyen Kaner, futbolda Yenicami A Takımı’nın bir lokomotif olduğunu, bunun yanında şubeleri çoğaltıp sporcu sayısını arttırmayı hedef olarak belirlediklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 707 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler